Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Program do skanowania i odczytywania faktur


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 kwiecień 2018 - 07:23

Warto także podkreślić, że eSZOK BR jest rozwiązaniem stacjonarnym, a nie chmurowym. Wielu klientów biura rachunkowego, jak również same BR wybierają taki model licencjonowania właśnie ze względów bezpieczeństwa (nie wspominając już o RODO).


Napisano 09 kwiecień 2018 - 08:03

System eSZOK jest całą kancelarią, digitalizacja faktur jest tu jedynie środkiem do celu-cała obsługa klienta, który przyjdzie do biura, zadzwoni, czy zaloguje się jest tutaj usprawniona i zoptymalizowana na przykład poprzez to , że klient ma cały czas szybki podgląd pod różne dokumenty z Pulpitu klienta wraz z dwustronną komunikacją z BR. Miłego Dnia:)


ZarembaRadek

Napisano 04 kwiecień 2018 - 17:37

Z opisu rozwiązania wygląda to dość podobnie jak w InvoiceDigitizer. Integracja jest obecnie z kilkoma programami księgowymi (na pewno RAKS). Dodatkowo program ma możliwość udostępniania skanowanych dokumentów w chmurę, dzięki czemu mamy do nich dostęp również poza firmą. Oczywiście takie dane są dostępne po zalogowaniu, więc jest to bezpieczna metoda. Skuteczność na poziomie 100% rozpoznawania i korekty skanowanych dokumentów w formie usługi to również ciekawe rozwiązanie, które zmniejsza nakłady pracy w dziale księgowości czy też w samym biurze rachunkowym.


Napisano 21 marzec 2018 - 11:29

System eSZOK BR po zaczytaniu tekstu z faktur, dzięki zaszytemu silnikowi OCR, wyłapuje poszczególne metadane szukając ich po słowach kluczowych i dopiero wtedy trafiają one w odpowiednie miejsca w rejestrze VAT. Rozwiązanie jest instalowane u klienta na serwerze razem z plikowym archiwum umożliwiającym podgląd pod dokumenty.


Napisano 12 marzec 2018 - 10:50

A słyszeliście może Państwo o programie eSZOK BR by CTI pod Optimę? System oszczędzi nam straty czasu na "wklepywanie" danych i pozwoli zająć się prawdziwą robotą księgową -  zdigitalizuje dane z faktur i w uporządkowany sposób zaczyta te metadane do rejestru VAT. Dodatkowo, aby zadbać o klienta wystawiamy mu Pulpit Klienta, gdzie po zalogowaniu ma on pełen podgląd pod faktury oraz wszelkie inne dokumenty i może zaczytać skan faktury robiąc nawet jej zdjęcie smartfonem w samochodzie - faktura trafia od razu do biura i się OCR'uje. Ale cała optymalizacja pojawia się potem, kiedy nawet z poziomu Optimy mamy klawiszem skrótu F11 podgląd pod fakturę i nie musimy biegać i szukać jej po segregatorach, a klienci logując się online mają podgląd pod faktury i tyle nie wydzwaniają. Miłego Dnia:)


Napisano 05 styczeń 2018 - 13:47

Szczerze powiedziawszy to mnie zastanowiło to rozwiązanie ze skutecznością 100%, jak widzę na stronie InvoiceDigitizer. Wygląda na to, że to jest usługa, w której oni sami skanują dokumenty, poprawiają ewentualne błędy i za pomocą integracji z aplikacją ksieową zapisują te dane. Wygląda to ciekawie i można zyskać dużo czasu na tym. Kosztowo wyjdzie to taniej niż zatrudnienie studenta do podobnej pracy.


Jacek90

Napisano 09 listopad 2017 - 19:51

Muszę sie tym programom przyjrzeć ponieważ wszystko teraz robię ręcznie..

Sprawdź. Zadzwoń do nich i pogadaj. Bardzo fajna ekipa, doradzi na pewno. A samo oprogramowanie InvoiceDigitizer jest pod tym względem bardzo fajne. Całkiem sprawnie skanuje faktury i paragony i zawsze masz możliwość korygowania wprowadzonych danych. W ten sposób skraca się czas na wprowadzanie danych do programu księgowego (jest integracja). A zaoszczędzony czas można przecież lepiej wykorzystać ;)


sskoczek

Napisano 06 listopad 2017 - 22:05

Muszę sie tym programom przyjrzeć ponieważ wszystko teraz robię ręcznie..


Jacek90

Napisano 06 listopad 2017 - 21:48

Zapraszam do sprawdzenia oprogramowania InvoiceDigitizer do przetwarzania dokumentów księgowych, szybko wprowadza zeskanowane dokumenty do programu księgowego, firma też posiada wersję usługi on-line dostarczania sprawdzonych w 100 procentach dokumentów księgowych, duża oszczędność czasu,wszystko dostępne w wersji abonamentowej,informacje więcej na arhat.com.pl,tam też jest formularz kontaktowy i można pobrać bezpłatna wersję demo! 

Bardzo fajne jest to rozwiązanie. Mocno poprawia produktywność działu księgowego (szybciej można wprowadzić faktury do systemu) i może być wykorzystany do przechowywania różnych umów handlowych. Szczególnie przydatna jest opcja zdalnego dostępu do tych materiałów dla osób w terenie. InvoiceDigitizer jest całkiem fajnym rozwiązaniem. I jak widzę (a śledzę jego rozwój) zmierza w całkiem fajnym kierunku. Do tego zmienili już stronę na bardziej szczegółową - http://elementia.pl


TMK

Napisano 21 sierpień 2017 - 15:27

Oferta od RESET2 może Cię zainteresować, konkretnie r2faktury pod kątem typowo księgowych rozwiązań. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)