Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Program do skanowania i odczytywania faktur


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano wczoraj, 11:29

System eSZOK BR po zaczytaniu tekstu z faktur, dzięki zaszytemu silnikowi OCR, wyłapuje poszczególne metadane szukając ich po słowach kluczowych i dopiero wtedy trafiają one w odpowiednie miejsca w rejestrze VAT. Rozwiązanie jest instalowane u klienta na serwerze razem z plikowym archiwum umożliwiającym podgląd pod dokumenty.


Napisano 12 marzec 2018 - 10:50

A słyszeliście może Państwo o programie eSZOK BR by CTI pod Optimę? System oszczędzi nam straty czasu na "wklepywanie" danych i pozwoli zająć się prawdziwą robotą księgową -  zdigitalizuje dane z faktur i w uporządkowany sposób zaczyta te metadane do rejestru VAT. Dodatkowo, aby zadbać o klienta wystawiamy mu Pulpit Klienta, gdzie po zalogowaniu ma on pełen podgląd pod faktury oraz wszelkie inne dokumenty i może zaczytać skan faktury robiąc nawet jej zdjęcie smartfonem w samochodzie - faktura trafia od razu do biura i się OCR'uje. Ale cała optymalizacja pojawia się potem, kiedy nawet z poziomu Optimy mamy klawiszem skrótu F11 podgląd pod fakturę i nie musimy biegać i szukać jej po segregatorach, a klienci logując się online mają podgląd pod faktury i tyle nie wydzwaniają. Miłego Dnia:)


Napisano 05 styczeń 2018 - 13:47

Szczerze powiedziawszy to mnie zastanowiło to rozwiązanie ze skutecznością 100%, jak widzę na stronie InvoiceDigitizer. Wygląda na to, że to jest usługa, w której oni sami skanują dokumenty, poprawiają ewentualne błędy i za pomocą integracji z aplikacją ksieową zapisują te dane. Wygląda to ciekawie i można zyskać dużo czasu na tym. Kosztowo wyjdzie to taniej niż zatrudnienie studenta do podobnej pracy.


Jacek90

Napisano 09 listopad 2017 - 19:51

Muszę sie tym programom przyjrzeć ponieważ wszystko teraz robię ręcznie..

Sprawdź. Zadzwoń do nich i pogadaj. Bardzo fajna ekipa, doradzi na pewno. A samo oprogramowanie InvoiceDigitizer jest pod tym względem bardzo fajne. Całkiem sprawnie skanuje faktury i paragony i zawsze masz możliwość korygowania wprowadzonych danych. W ten sposób skraca się czas na wprowadzanie danych do programu księgowego (jest integracja). A zaoszczędzony czas można przecież lepiej wykorzystać ;)


sskoczek

Napisano 06 listopad 2017 - 22:05

Muszę sie tym programom przyjrzeć ponieważ wszystko teraz robię ręcznie..


Jacek90

Napisano 06 listopad 2017 - 21:48

Zapraszam do sprawdzenia oprogramowania InvoiceDigitizer do przetwarzania dokumentów księgowych, szybko wprowadza zeskanowane dokumenty do programu księgowego, firma też posiada wersję usługi on-line dostarczania sprawdzonych w 100 procentach dokumentów księgowych, duża oszczędność czasu,wszystko dostępne w wersji abonamentowej,informacje więcej na arhat.com.pl,tam też jest formularz kontaktowy i można pobrać bezpłatna wersję demo! 

Bardzo fajne jest to rozwiązanie. Mocno poprawia produktywność działu księgowego (szybciej można wprowadzić faktury do systemu) i może być wykorzystany do przechowywania różnych umów handlowych. Szczególnie przydatna jest opcja zdalnego dostępu do tych materiałów dla osób w terenie. InvoiceDigitizer jest całkiem fajnym rozwiązaniem. I jak widzę (a śledzę jego rozwój) zmierza w całkiem fajnym kierunku. Do tego zmienili już stronę na bardziej szczegółową - http://elementia.pl


TMK

Napisano 21 sierpień 2017 - 15:27

Oferta od RESET2 może Cię zainteresować, konkretnie r2faktury pod kątem typowo księgowych rozwiązań. 


wanda172

Napisano 21 sierpień 2017 - 15:20

Ja korzystam z wyslijwezwanie.pl tam w moim imieniu wysyłają wezwanie do zapłaty do moich dłużników. 


Napisano 02 sierpień 2017 - 13:18

Zapraszam do sprawdzenia oprogramowania InvoiceDigitizer do przetwarzania dokumentów księgowych, szybko wprowadza zeskanowane dokumenty do programu księgowego, firma też posiada wersję usługi on-line dostarczania sprawdzonych w 100 procentach dokumentów księgowych, duża oszczędność czasu,wszystko dostępne w wersji abonamentowej,informacje więcej na arhat.com.pl,tam też jest formularz kontaktowy i można pobrać bezpłatna wersję demo! 


Napisano 15 maj 2017 - 06:58

Guest-Sprzedawca - nie wiem w jakim celu piszesz takie opinie, skoro nie korzystałeś z tego programu. Ja się z nim zapoznałem i co prawda nie zdecydowałem na zakup, ale błądzisz człowieku i opowiadasz brednie. Jakie spinacze, jakie zszywki...? Zrobisz to szybciej ręcznie???? może założymy się ? nie wiem czy stać cię na taki zakład więc powiem tylko tyle- widać, że błądzisz,widać, że pojęcia nie masz o tym o czym mówisz a mnie tacy osobnicy zwyczajnie wkur...ją...  Wyślę ten komentarz do właścicieli oprogramowania i niech piętnują pseudosprzedawców... Program działa bardzo dobrze, niestety na tę chwilę nie jest dla mnie niezbędny biorąc pod uwagę jego koszt, ale, gdy tylko zwiększą się moje potrzeby wchodzę w niego. Jest szybki, dobrze "czyta" skanowane dokumenty, oszczędza czas, poprawia jakość pracy. Mnie przekonał. Chyba, że ktoś woli liczydła i ołówek, albo jest przedstawicielem konkurencji. No ewentualnie pozostaje opcja, że jest matołkiem z dobrej zmiany.

Poziom Twojej odpowiedzi  jest merytorycznie  słaby a ponadto naganny konwersacyjnie. Nie tylko są zszywki, spinacze, ponadto bywają dokumenty nieczytelne, przybrudzone itd. itd  Test na  bazie 100 dokumentów, w tym faktur wielopozycyjnych, kilkustronicowych oraz dokumentów dwustronnych  pokazuje  wyższość średnio sprawnego operatora  na  aplikacją do skanowania przede wszystkim w zakresie czas wprowadzenia. Co do błędów - zarówno operator może  popełnić błąd jak i zeskanowana fakturę  można  błędnie zinterpretować, więc  wszystko zależy od  człowieka. Dla  małego biura rachunkowego - inwestycja  nie przyniesie zbytniego przyspieszenia. W  dużym biurze powyżej 10 tyś. faktur miesięcznie, przy odpowiednim podziale  pracy rzecz warta rozważenia. Jest jeszcze fakt wychodzenia wychodzenia dokumentów  klienta na zewnątrz  (platforma pośrednia) co nie wszystkim klientom odpowiada. Pozdrawiam        


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)