Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: kampanie Google i Facebook ADS Bielsko Biała


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Mixshot

Napisano 22 lipiec 2021 - 15:38

mnie bardziej interesuje jak otrzymać FV od facebooka.

Za reklamy przysyłają tylko rachunki na imię i nazwisko i bez dodatkowych szczegółów. Da się to w ogóle zaksięgować i odpisać VAT? Wydaje mi się, ze nie, ale może ktoś... ?

 

P.S.

Powyższej agencji bym nie zaufał - nawet linka nie wstawili, ani w treści, ani w podpisie. Teks nie jest w odpowiednim dziale. Takie łapu capu... czyli nic i nie tam gdzie trzeba ;) Więc jeśli SEO wypada marnie, to Ads domniemywam, że może wypaść podobnie, a ludzie prowadzący biznes nie lubią marnować pieniędzy. No i jeszcze ten content przypominający spam.


Arystokratka

Napisano 10 czerwiec 2021 - 13:54

Ile kosztuje ads na facebooku?


Masert

Napisano 02 czerwiec 2021 - 13:24

Ateneo.pl to agencja SEO i Google ADS z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Korzystając z nowoczesnych narzędzi i rozwiązań, firma dostarcza precyzyjnego ruchu na strony internetowe oraz buduje widoczność internetową przedsiębiorstw z różnych branż. W ofercie znajdują się takie działania jak kampanie Google Ads, reklama na Facebooku, pozycjonowanie, audyty SEO czy content marketing. Wdrażanie przemyślanych strategii popartych wiedzą i doświadczeniem przekłada się na skuteczność prowadzonych kampanii, a finalnie na lepszą sprzedaż produktów i usług klientów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)