Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: obługa prawna - koszty


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

markopolo

Napisano 19 październik 2020 - 10:52

Ciężko powiedzieć. Założenie własnej firmy jest naprawdę ciężkim, długotrwałym i bardzo złożonym procesem. Ja od razu skontaktowałem się z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak. W Gliwicach mają oni świetne opinie, a ja potrzebowałem kogoś właśnie tak dobrego do obsługi prawnej mojej firmy. A koszt zależy od wielu różnych czynników.


Napisano 15 październik 2020 - 10:16

Dzień dobry,

 

temat obsługi firmy to temat rzeka - wszystko zależy od problemów prawnych, które pojawiają się w danej firmie. 

 

W przypadku problemów z płatnościami od klientów dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonej firmy windykacyjnej.

 

Ze swojej strony mogę polecić firmę dlaWierzyciela.pl (www.dlawierzyciela.pl)

 

Dzięki ich pomocy, nie musiałam wykładać pieniędzy na sprawy sądowe i rozliczyłem się z nimi tylko w tych sprawach, w których odzyskali pieniądze. W paru sprawach, w ramach zabezpieczenia komorniczego zajęli środki na rachunkach bankowych na czas trwania sprawy sądowej - po jej zakończeniu egzekucja była szybka, dzięki czemu nie musiałem długo czekać na swoje pieniądze.


Napisano 23 sierpień 2020 - 12:08

W Tczewie korzystałam z usług adwokata z kancelarii Cejrowski. Kompetentny, profesjonalny, zaangażowany. 


dundermufflin

Napisano 24 lipiec 2020 - 09:30

W Płocku świetnym prawnikiem jest Pani Adwokat Marta Czajkowska. Korzystamy z usług tej kancelarii już od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.


Napisano 21 lipiec 2020 - 08:53

Według mnie, to nie koszty powinny grać kluczową rolę, a doświadczenie i kompetencje danej kancelarii. My w zakresie obsługi prawnej naszej spółki korzystamy z usług kancelarii Gessel gessel.pl/obszary-praktyk/prawo-spolek-i-prawo-handlowe/ . Jeśli chodzi o prawo spółek i prawo handlowe to absolutnie nie mają sobie równych. Pomagają m.in. w kwestiach takich jak przygotowywanie projektów dokumentów (uchwały, porozumienia wspólników, umowy o współpracy) czy tworzenie przepisów wewnętrznych. Według mnie zdecydowany nr 1 na rynku usług prawnych.


Adamiko

Napisano 25 luty 2020 - 16:21

 
Kancelaria zajmuje się przede wszystkim właśnie kompleksową obsługą przedsiębiorstw, specjalizując się w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy, własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych. 

mgzeta

Napisano 27 styczeń 2020 - 14:15

Wydaje mi się, ze najlepiej umówić się na spotkanie wstępne i omówić koszty i zakres obsługi. Są branże gdzie obsługa prawna jest kluczowa i koszty są mniej ważne. Warto do współpracy mieć osoby — specjalistów. Np. https://krpj.pl/ możesz poczytać o specjalizacjach i jak wygląda taka obsługa prawna biznesu. I przemyśleć wszystko, a potem szukać osoby do współpracy. 


pawelszabla

Napisano 24 styczeń 2020 - 10:03

Musiałem potwierdzić kwalifikacje zawodowe, przenieść z polskich warunków do austriackich. Myślałem na początku, że samodzielnie ogarnę, ale nic z tego :) Zgłosiłem się ostatecznie do adwokata Tomasza Klimka i poszło błyskawicznie. Polecam tomaszklimek.com/pl/specjalizacje/prawo-spolek-i-prawo-gospodarcze, bo jak ktoś chce rozwijać tam karierę to lepiej się wstępnie skonsultować, aby nie narazić się nawet na pomyłki w dopełnianiu formalności.


pkg

Napisano 12 listopad 2019 - 19:12

Obsługę prawną w naszej spółce zapewnia https://prawo-karne-gospodarcze.pl/ kancelaria prowadzona przez adwokata Ernesta Mocarskiego. Bardzo rzeczowe podejście i oddanie każdej sprawie. Poprzedni adwokat nie miał za bardzo czasu i było wszystko załatwiane po łebkach. Warto też powierzyć weryfikacje kontrahenta przed nawiązaniem współpracy bo można się nieźle wplątać.


Napisano 15 październik 2019 - 13:16

Ja korzystam z pomocy kancelarii mec. Staniszewskiego i bardzo sobie to cenię. Świetnie przygotowany i z podejściem. Mamy abonament prawny, więc zawsze wiem ile zapłacę. Mogę zdecydowanie polecić. Nie mamy nie wiadomo ile spraw bo to mała firma, ale raz w tygodniu telefon do nich wykonuję z jakimś pytaniem. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)