Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: euler hermes windykacja naleznosci


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 listopad 2019 - 13:48

Ja swoje długi przekazałam do kancelarii mec. Dariusza Staniszewskiego. 80% już odzyskane. Praca wyglądała zupełnie inaczej niż w przypadku "tradycyjnych firm". Nie trzeba było pospieszać, pytać, dowiadywać się. Okresowe informacje o postępie prac, kopie pism, wszystko szybko i jasno. Udało mi się również w całości odzyskać długi prywatne.


Napisano 28 październik 2019 - 14:33

Nie polecam, przeniosłem się do Creditreform i jestem mega zadowolony. Traktuja mnie jak człowieka.


Jarecki85

Napisano 11 lipiec 2018 - 12:17

Ja odkąd korzystam z pomocy firmy ICG-Group, nie muszę przejmować się dłużnikami. Odzyskałem wszystkie swoje pieniądze, a trochę tego było. Polecam skorzystać z takiej pomocy, bo przyznam, że samodzielne odzyskiwanie długu wcale nie jest takie proste.


biszkopt

Napisano 22 czerwiec 2018 - 05:48

Ja mogę polecić usługi kancelarii KL Law Polska - https://kancelaria-k...acja-naleznosci


Dobryduszek

Napisano 06 luty 2017 - 14:54

Jak dłużnik jest cwaniak to żadna firma windykacyjna czy prawnik nie da rady. Sam wiem to n sobei i swoich dłużnikach


Napisano 03 czerwiec 2016 - 06:36

jest jeszcze trzecia firma ATRADIUS oraz wywiad gospodarczy polecam CRIBIS.pl


elka2002

Napisano 31 marzec 2016 - 13:54

Tutaj http://samodzielnawindykacja.pl można znaleźć ciekawe artykuły na temat windykacji. Moje zdanie jest takie, że należy zawsze najpierw samemu spróbować odzyskać pieniądze, a dopiero potem zwracać się po pomoc do tego typu firm. Można na tym wiele zyskać.


Alat

Napisano 12 luty 2016 - 15:35

Ja windykację należności zleciłabym kancelarii prawnej. Skutecznie, bezpiecznie i zgodnie z prawem. Bałabym się takich firm zewnętrznych.


Napisano 13 styczeń 2016 - 10:47

Jak się współpracuje z firmą EH przez dłuższy czas. Porozmawia tu i tam. Zapyta u brokera i przemyśli drażniące nas elementy umowy to w następnych umowach daje się wiele problemów rozwiązać. Teraz pojawiło się kilka firm brokerskich które pomagają w negocjacjach.

Z mojego doświadczenia:

- można negocjować termin wypowiedzenia i skrócić go nawet do 3 dni.

- można podnieść wartość ubezpieczenia z 25 do 40 krotności składki

- objąć ubezpieczeniem cały okres umowy

- można zmniejszyć udział własny

- wykupić dostęp do informacji wywiadowni gospodarczej - bardzo pomocne narzędzie

- bardzo szybka analiza i uzyskiwanie limitów kredytowych

- można uzyskać zwrot kosztów windykacji

 

Ja generalnie polecam korzystanie z tego typu form zabezpieczenia firmy przed kłopotami. Pewność decyzji finansowych w oparciu o konkretne dane. Wzrost płynności. Przekazanie nierzetelnych klientów konkurencji - niech się męczy.

 

ps.

Firmy które nie chcą ujawniać swoich informacji o dochodach (pacz Guest_Wojtek) omijam z daleka. Sorry za szczerość ale z przekrentasami nie współpracuje. EH nie zablokował firmy p. Wojtka u dostawców. EH tylko nie rekomenduje współpracy a pewnie też były zaległości. 


Napisano 08 styczeń 2016 - 10:36

Witam.Odpowiadajac na pytanie: Euler Hermes to jedna wielka porażka. Chcieli mnie namowic na ubezpieczenie.Z natury jestem nieufny i zlecilem im tylko odzyskanie wierzytelności i zapowiedzialem ze jak odzyskaja podpisuje od razu ubezpiecznei.Na poczatku były szumne zapowiedzi przedstawiciela Tomasza P..Podpisałem zlecenie i na szumnych zapowiedziach sie skonczylo. mimo iż wskazywałem im gdzie nalezy i mozna uderzyc aby odzyskac wierzytelnoisc(ponad150tys) nie zrobili praktycznie nic! Odzyskali ,a raczej wierzyciel sam spłacil 40tys.co uwazali za swoj sukces.Niemniej zdziwic sie mozna przy probie rozwiazania tego "zlecenie" gdzie dostalem od razu odpowiedz ze "Zlecenie jest nierozwiązywalne" oraz że "jesli odzyskam pieniadze po wygasnieciu zlecenia,w drodze sądowej to i tak wezma prowizję(ciekawe za co?)Ogólnie odradzam ,być moze trafiłem na takich przedstawicieli i windykatorów(Grzegorz T... ) ale to chyba przypadłośc całej firmy. Wystapiłem do uokik o przyjrzenie sie zapisom umowy i o dziwo udało sie załatwic rozwiazanie zlecenia,i nawet na maila (w kopii do wszystkich świętych z tej firmy) że :" nie wezma ani grosza z odzyskanych wierzytelnosci po upływie zlecenia" ,czyli że mam ich z głowy.Ale niesmak pozostał.Na pewno nie podpisze z nimi umowy o ubezpieczenie wierzytelności bo nie chcę byc tak traktowany przez żadna firme jak oni mnie potraktowali. Klienta traktuja tam jak klienta tylko do podpisania dokumentów(radze dobrze czytac mały druczek :) ) a potem jesteś już dla nich dojna krową.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)