Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zus prowadzi wobec mnie postepowanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ZosiaA

Napisano 14 luty 2020 - 20:26

....ten "mega" fachowiec tu szuka reklamy :)

ZosiaA

Napisano 14 luty 2020 - 20:25

Taaaa, jasne :) i dlatego te

Kludyna2

Napisano 14 luty 2020 - 17:18

Również mogę polecić Pana Tomaszczyk. Jest konkretny, rzeczowy i zna się na tej dziedzinie prawa więc na pewno wszystko dokładnie wytłumaczy i podpowie co robić. 


Maario

Napisano 27 grudzień 2019 - 12:29

Czy ludzie są dla ZUS czy ZUS jest dla ludzi? Mam firmę wykonującą usługi transportowe i jednak stawka ubezpieczeń jak na jednoosobową działalność to spory wydatek. Jakiś czas temu wykonałem przelew do zakładu ubezpieczeń oczywiście zgodnie z terminem. Zapomniałem tylko wpisać numer NIP i po kilku miesiącach dostałem wezwanie do zapłaty. Pani z oddziału powiedziała, że nie było numeru NIP i system nie potrafił przypisać wpłaty. To skoro nie potrafił przypisać wpłaty to chyba powinien pieniądze zwrócić...


Napisano 21 grudzień 2019 - 16:52

zgadzam się z niektórymi przedmówcami, też bym się zwróciła do prawnika o pomoc, sama na szczęście mam w pobliżu Tomasza Tomaszczyka, jest adwokatem prawa pracy i zagadnień związanych z ZUS, więc jeśli ktoś również mam możliwość się z nim skontaktować to polecam 


ZosiaA

Napisano 08 październik 2019 - 19:10

Ciężko powiedzieć. Ale słyszałam dużo dobrego o tym Tomaszczyku- prawo pracy to zdaje się jego specjalizacja? A jeśli chodzi o sprawy przeciwko ZUS to faktycznie warto mieć po swojej stronie kogoś doświadczonego więc Pan Tomasz będzie tutaj świetnym wyborem.

Co za chłam

Karina_28

Napisano 08 październik 2019 - 18:39

Ciężko powiedzieć. Ale słyszałam dużo dobrego o tym Tomaszczyku- prawo pracy to zdaje się jego specjalizacja? A jeśli chodzi o sprawy przeciwko ZUS to faktycznie warto mieć po swojej stronie kogoś doświadczonego więc Pan Tomasz będzie tutaj świetnym wyborem. 


Napisano 06 sierpień 2019 - 09:18

Witam, wobec mnie też wszczeli postępowanie wyjaśniające. Wczoraj z szefem złożyliśmy wszystkie dokumenty. Jak długo będę czekać na decyzje?

JuliadBe

Napisano 18 lipiec 2019 - 14:10

Ja również polecam Pana Tomaszczyk, rzetelny i konkretny. Umie dobrze doradzić co zrobić w danej sytuacji a w razie czego zajmie się też wszystkimi papierami. 


Mariola22

Napisano 27 czerwiec 2019 - 13:15

Wiem, że Pan Tomaszczyk zajmuje się prawem pracy, pomagał mojej koleżance właśnie w sporze z ZUSem i zakończył sprawę pomyślnie. 

U mnie również wygrana sprawa o odszkodowanie właśnie z adwokatem Tomaszczykiem. Trwało to trochę, ale niestety takie są procedury ze wszystkim. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)