Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: fotowoltaika inwestycja czy bieżące


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 czerwiec 2021 - 12:57

Fotowoltaika na dachu domu to dobra inwestycja. Warto jednak wybrać panele oferowane przez najlepszych kontrahentów. Sam wybrałem w tym zakresie usługi od firmy Eco Cumulus i teraz mam zainstalowane solidne i niezawodne panele słoneczne. Polecam!


Forumowicz84

Napisano 24 czerwiec 2021 - 15:07

Cały świat bazuje na prądzie z odnawialnych źródeł energii. Czas i na Polskę! Zwłaszcza że i u nas są już dostępne najnowsze rozwiązania w tym zakresie. Wiele informacji na temat fotowoltaiki znajdziecie w artykule, który dostępny jest na stronie http://wykresyfunkcj...rgia-sloneczna/. Z informacji stale można korzystać, a może akurat przyczynią się do tego, że podejmiecie taką decyzję. Jak najbardziej z wiedzy trzeba korzystać i szukać jak najwięcej plusów.


Torcik66

Napisano 18 luty 2021 - 11:49

W mojej opinii jeżeli szukacie dobrej jakości modułów fotowoltaicznych to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta ze śląska JBG PV, którego moduły osiągają naprawdę wysoką wydajność i jednocześnie moc w codziennej pracy i ograniczania wydatków na eng. elektryczną. Polecam odwiedzić sich stronę https://jbgpv.pl/ i dokładnie sprawdzić dostępne opcje modułów mono i polikrystalicznych. 


mgzeta

Napisano 19 styczeń 2021 - 14:33

Obecnie jest wiele możliwości jeśli chodzi o wykorzystywanie naturalnych źródeł energii. Jednak każde urządzenie należy serwisować. Na https://www.teton.pl...rbin-wiatrowychjest dostępna oferta firmy Teton na serwis turbin wiatrowych. Więc i fotowoltaikę należy serwisować. 


patiks

Napisano 07 styczeń 2021 - 10:49

Najlepiej po prostu porównywać takie oferty, zerknijcie - https://ekofachowcy.pl/

Szybciej, łatwiej i macie realny obraz tego, jak wygląda rynek. Jeśli postawicie na byle co, to cudów nie będzie.

Wybór odpowiednich rozwiązań nie polega na zakupie najtańszej instalacji, tylko takiej o najlepszych parametrach.

I to jest dopiero dobre rozwiązanie.


Napisano 21 grudzień 2020 - 18:24

Możesz napisać coś więcej na temat dofinansowania? Ja także jestem zainteresowana instalacją fotowoltaiczną. Kontaktowałam się już nawet z firmą, ponieważ chciałam poznać wstępny koszt takiej inwestycji. Mój znajomy skorzystał z ich usług i jest bardzo zadowolony z wydajnego oraz bezawaryjnego działania paneli słonecznych.

Od takich instalacji teraz wykonawców nie brakuje. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, to możesz skontaktować się z abc sun energy.

 


JarekDon

Napisano 11 grudzień 2020 - 09:57

Ogólnie warto zastanowić się nad tego typu inwestycjami w odnawialne źródła energii. Jeżeli planujecie inwestycje w przyszłości związane z energetyką i interesujecie się tego typu tematami to w mojej opinii warto, żebyście odwiedzili portal https://energia360.pl/ gdzie można naprawdę znaleźć sporo interesujących artykułów. Ostatnio moją uwagę przykuł "Biomasa i fotowoltaika: dwa filary nowoczesnej energetyki" Ciekawie przedstawione te dwie branże :)


G0siaa

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:27

Możesz napisać coś więcej na temat dofinansowania? Ja także jestem zainteresowana instalacją fotowoltaiczną. Kontaktowałam się już nawet z firmą www.teneco.pl, ponieważ chciałam poznać wstępny koszt takiej inwestycji. Mój znajomy skorzystał z ich usług i jest bardzo zadowolony z wydajnego oraz bezawaryjnego działania paneli słonecznych.


MarekMark

Napisano 29 maj 2020 - 08:55

Tutaj: https://swatt.pl/pl/...rogram-moj-prad jest wszystko fajnie i jasno opisane o tym dofinansowaniu na fotowoltaikę "Mój Prąd" (gdzie, co, jak). Naprawdę warto skorzystać, odnawialne źródła energii to przyszłość, a jak można uzyskać jakieś wsparcie finansowe to tym bardziej. 


ElCamino

Napisano 26 marzec 2020 - 14:59

Inwestycja w fotowoltaikę praktycznie zawsze wiąże się z wnioskowaniem o dofinansowanie. Dobrze jest znaleźć firmę, która zajmuje się tym kompleksowo jak np. https://enersolaroze.pl. Chodzi mi o to, że oprócz paneli i ich montażu taka firma oferuje doradztwo i pomoc w staraniach o uzyskanie dotacji.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)