Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: fotowoltaika inwestycja czy bieżące


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:27

Możesz napisać coś więcej na temat dofinansowania? Ja także jestem zainteresowana instalacją fotowoltaiczną. Kontaktowałam się już nawet z firmą www.teneco.pl, ponieważ chciałam poznać wstępny koszt takiej inwestycji. Mój znajomy skorzystał z ich usług i jest bardzo zadowolony z wydajnego oraz bezawaryjnego działania paneli słonecznych.


MarekMark

Napisano 29 maj 2020 - 08:55

Tutaj: https://swatt.pl/pl/...rogram-moj-prad jest wszystko fajnie i jasno opisane o tym dofinansowaniu na fotowoltaikę "Mój Prąd" (gdzie, co, jak). Naprawdę warto skorzystać, odnawialne źródła energii to przyszłość, a jak można uzyskać jakieś wsparcie finansowe to tym bardziej. 


ElCamino

Napisano 26 marzec 2020 - 14:59

Inwestycja w fotowoltaikę praktycznie zawsze wiąże się z wnioskowaniem o dofinansowanie. Dobrze jest znaleźć firmę, która zajmuje się tym kompleksowo jak np. https://enersolaroze.pl. Chodzi mi o to, że oprócz paneli i ich montażu taka firma oferuje doradztwo i pomoc w staraniach o uzyskanie dotacji.


aniolek

Napisano 10 styczeń 2020 - 19:54

Ja uważam, że jest to z pewnością temat godny uwagi. W końcu coraz więcej osób inwestuje w fotowoltaikę. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach chcemy stawiać na dbanie o środowisko i oszczędność pieniędzy. Osobiście zdecydowałam się na ofertę firmy Hewalex. Na ich stronie: https://www.hewalex....fotowoltaiczne/ znalazłam wszystkie potrzebne informacje. Mają bardzo duże doświadczenie w branży, więc możecie liczyć na pełen profesjonalizm. Z łatwością dostosują rozwiązanie pod Wasze oczekiwania.


mancity

Napisano 17 maj 2019 - 20:06

Jeśli chodzi o energię odnawialną to nie tylko fotowoltaika, możliwości jest o wiele więcej. https://ekofachowcy.pl/ najważniejsze to zrobić coś w rodzaju mini "audytu" i dać ocenić profesjonalnej firmie możliwości technologiczne, sprawdzić jakie technologie sprawdzą się w danym obiekcie i regionie. Oprócz fotowoltaiki są jeszcze pompy ciepła albo turbiny wiatrowe.


Midam33

Napisano 30 kwiecień 2019 - 23:33

Panele słoneczne świetnie sprawdzają się też w samochodach, przyczepach kempingowych, jachtach czy w łodziach motorowych - wszędzie tam można pozyskać energię słoneczną. Gdybyście szukali sprawdzonego sprzętu, to czytałem dobre opinie o: https://allegro.pl/o...-mc4-7956729810


cris02

Napisano 18 luty 2019 - 02:13

Fotowoltaika to inwestycja na lata. My mamy od http://oze-shop.pl/


meaa

Napisano 07 styczeń 2019 - 11:40

ja niestety nie przerabiałam... PV kładliśmy tylko na domu jednorodzinnym. Braliśmy jakąś dotacje, ale na osoby prywatne. zresztą praktycznie wszystko robiła za nas firma http://pvprojekt.com/wiec nawet nie bardzo pamiętam szczegóły 


Klasowa

Napisano 28 grudzień 2018 - 19:22

Na początku dobrze byłoby się dowiedzieć tego, jakie panele fotowoltaiczne będą dobre w przypadku posiadanej czy też użytkowanej przez nas nieruchomości. W tym celu zasięgnijmy wiedzy przykładowo z tego artykułu: https://www.rp.pl/Ek...zne-wybrac.html


ydzik

Napisano 02 listopad 2018 - 01:26

Jest może na forum ktoś kto korzystał z tej Krakowskiej firmy http://solbil.pl/ins...fotowoltaiczne/? Planuję montaż paneli na dachu, z pierwszych rozmów wynika, ze oszczedność będzie ogromna, jednak jak wygląda prawda? Koszt takich paneli jest spory także wolę dokładnie rozeznać się w tej dziedzinie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)