Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Paragraf 419


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ZosiaA

Napisano 08 luty 2018 - 16:04

Tort - nagroda?

Napisano 08 luty 2018 - 10:38

Witam wszystkich.
Moje pytanie czy zakupiony tort jako nagroda w konkursie szkolnym to też paragraf 4190??

ZosiaA

Napisano 05 maj 2016 - 11:00

nagrody dla uczniów? Pieniężne?


Napisano 05 maj 2016 - 08:14

czy można wypłacić nagrody dla uczniów z okazji zakończenia roku za dobre wyniki w nauce

 


Napisano 02 listopad 2015 - 10:47

Mam już swoje zdanie. smile.png

Dziękuję! smile.png


ZosiaA

Napisano 30 październik 2015 - 14:19

Ja jestem pewna, ale ty możesz mieć inne zdaniesmile.png


Napisano 30 październik 2015 - 13:57

Agnieszko, zapis w rozporządzeniu znowu jest bardzo "ubogi". Jesteś pewna, że z paragrafu 419 można kupić nagrody konkursowe dla uczniów też? Są to osoby fizyczne.


ZosiaA

Napisano 30 październik 2015 - 13:52

smile.png


Napisano 30 październik 2015 - 10:06

ok Zosia, poddaję się rolleyes.gif


ZosiaA

Napisano 30 październik 2015 - 09:20

Ok Ewa, przeczytałaś dokładnie, na końcu Rozporządzenia, o które zmiany chodzi, a które zaczną obowiązywać od 2016?

 

"Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2015 r., z wyjątkiem § 1 pkt 1 lit. c tiret pierwsze, lit. d oraz f,
które wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2016 r.
Minister Finansów"


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)