Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jakie biuro rachunkowe online wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

KarolinaPL

Napisano 17 kwiecień 2021 - 22:25

Ja współpracuję z biurem rachunkowym: www.eksiegowosc-optimum.pl. Zajmują się profesjonalną i kompleksową obsługą księgową przez internet. Wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obsłudze kadrowo-płacowej oraz rozliczaniu ZUS. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.


Firma bez zus

Napisano 30 marzec 2020 - 20:20

Polecam Taxshield biuro rachunkowe online


Napisano 04 listopad 2019 - 09:46

Online moim zdniem nie. Przy własnej firmie liczy się nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo, więc tu lepiej postawić na biuro księgowe, które ma duże doświadczenie, jak np. Abacus z Warszawy (z ul. Lanciego)


Gosia L.

Napisano 15 wrzesień 2019 - 18:46

Warto zapoznać się z ofertami biur rachunkowych które pracują na systemie mojebiuro24.pl: https://mb24.pl/kata...ur-rachunkowych

Przedsiębiorca może pracować w systemie jednocześnie z księgową m.in. wystawiać faktury czy otrzymywać informację o podatkach. Dodatkowo, system posiada integrację z dyskami google i dropbox dzięki czemu przedsiębiorca może w ten sposób przekazywać księgowej dokumenty. Bieżąca komunikacja klient-biuro i oszczędność czasu przy braku konieczności dostarczania dokumentów papierowych do biura to w obecnych czasach podstawa :) Funkcjonalność systemu dla przedsiębiorców opisana została na stronie: https://pomoc.mb24.p...-mojebiuro24-pl


Marcin86Masakra

Napisano 28 sierpień 2019 - 13:16

Możliwe że zainteresuje was ten artykuł od Wirtualne Biuro Kraków. Dowiecie się z niego jakie są zalety oraz inne informacje na temat księgowości online.


Napisano 02 sierpień 2019 - 12:55

Na pewno nie online, tylko tradycyjne. W księgowości liczy sie dokładność i kontakt z klientem. Dlatego warto mieć dobre biuro rachunkowe, najlepiej z polecenia. Tu rekomenduję Abacus z Warszawy z ul. Lanciego


Napisano 29 lipiec 2019 - 13:01

Hej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura GRUPA BRDI S.A. Swoje usługi świadczymy na cały kraj i poza jego granice. Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości online. Zapraszamy na naszą stronę www.grupabrdi.com oraz do napisania do nas wiadomości mail na adres: grupabrdi@grupabrdi.com 

Dodatkowo, dla nowych klientów mamy kod rabatowy na początek współpracy BRDI10

 


Jolanta_Jolanta

Napisano 25 lipiec 2019 - 13:17

witamJakie polecacie biuro rachunkowe Online? Które będzie najbardziej odpowiednie do małej, jedno-osobowej firmy?Proszę o polecenie mi czegoś dobrego i sprawdzonego!

Zapraszam na: http://polaudit.pl. Na pewno wybierze Pan zakres usług dla siebie.

Pozdrawiam


Napisano 24 maj 2019 - 09:56

Jaką księgowość online polecacie w przypadku gastronomii? Jest dosyć dużo faktur, także nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość.

Ktoś coś doradzi proszę?

Tax Care sobie rozważ. Mają abonamenty i ich wysokości są dostosowane do ilości faktur, a jak wolisz to możesz rozliczać się od faktury.


Napisano 22 maj 2019 - 12:14

Z usług księgowych korzystam w Biurze Rachunkowym MG-Finanse. Ich oferta jest rozbudowana, zarówno dla małych i dużych firm. Wszystko na czas i tak jak powinno być. Ceny również mnie zadowalają. Współpracujemy juz od dobrych kilku lat i nie moge powiedzieć złego słowa. Serdecznie polecam.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)