Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: samochód za gotówkę czy leasing


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

gruszkabarbara

Napisano 23 wrzesień 2021 - 16:51

Jak zwykle zdania będą podzielone w tego typu tematach. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że skorzystanie z możliwości finansowania zakupu to jednak optymalne wyjście z sytuacji. Nie musimy wkładać całej sumy, a może spłacać w adekwatnych do naszych zarobków ratach. Oczywiście kluczowe jest znalezienie marki gdzie oferowane sa najkorzystniejsze dla nas warunki. Jedną z takich jest bez wątpienia Renault. Swoją drogą to bardzo popularne są modele hybrydowe - https://www.renault....tujhybrydy.htmlprzy czym możemy skorzystać z umówionego wcześniej testu.


kosek77

Napisano 06 wrzesień 2021 - 10:40

Ja współpracuje z Car Lease (https://carleasepolska.pl/) i jestem bardzo zadowolony. Super wybór aut, profesjonalne podejście i sprawne załatwianie formalności. Wszystko bez opóźnień, a od strony finansowej zdecydowanie na plus, odliczenie od kosztów bez problemu.


Juras

Napisano 09 lipiec 2021 - 15:16

Auto można wynająć lub wziąć w leasing. Wszystko zależy tutaj od Waszych możliwości i preferencji. Bardzo dobrą ofertę ma między innymi BMW Direct. Polecam zapoznać się z nią na stronie https://bmwdirect.pl/model/x7,suv .


marysia8383

Napisano 22 czerwiec 2021 - 15:13

Samochód ja w leasing brałem bo jednak to jest lepsza opcja, tracą one szybko na wartości. No a ubezpieczenie to tutaj https://beesafe.pl/ wybrałem bo mają dobre warunki i stawki nie są wysokie. Jak szukacie dla siebie to polecam zdecydowanie.


wera_

Napisano 21 maj 2021 - 11:39

Ja na swoją firmę zdecydowałam się na Toyotę Proace City i sprawdza się świetnie. W ogóle Toyota ma w swojej ofercie ciekawe auta firmowe i fajne opcje finansowania. 


koleżanka

Napisano 06 maj 2020 - 20:49

Taki "sondaż" nic ci nie da, skoro słyszałeś wiele pozytywnych opinii.  :rolleyes: 


mamarek44

Napisano 06 maj 2020 - 09:21

Też się właśnie zastanawiam czy się opłaca najem długoterminowy auta. Słyszałem na ten temat sporo pozytywnych opinii i podobno rzeczywiście w wielu sytuacjach takie rozwiązanie może być o wiele lepsze od kupna. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


borys.rzepicki

Napisano 22 kwiecień 2020 - 18:09

Wiedza o branży finansowej „od środka” to często klucz do najlepszej oferty leasingowej. Niewiele firm jest skłonnych aż tak wnikliwie analizować warunki leasingu różnych leasingodawców. Dlatego polecam SOS Leasing https://leasing.sos.pl/. Posiadają dużą wiedzę i kontakty aby odpowiedzialnie zarekomendować odpowiedni leasing także dla twojej firmy.


fashion.victim

Napisano 20 kwiecień 2020 - 11:47

Jak masz gotówkę, to kupuj.


janek65

Napisano 27 marzec 2020 - 09:27

Korzystaliście https://www.smart-leasing.pl/? Oferują atrakcyjny leasing aut używanych, maszyn rolniczych, samochodów dostawczych i sprzętu IT.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)