Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: pełna księgowość onnline - którą wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 18 sierpień 2021 - 02:48

Jedno jest pewne: NIGDY nie dajcie się wmanewrować w Taxomatic. Pracowałam na różnych programach, lepszych i gorszych, ale takiego dziadostwa jak ten, w życiu nie widziałam. Przez 20 lat pracy w ksiegowości nie miałam tylu błędów ile po jednym roku na Taxomatiku. Wszystkie błedy wynikają tylko z tego, że programowi brakuje funkcji zgodnych z przepisami prawno-podatkowymi, a potrzebnych w troche bardziej rozbudowanej ksiegowości. Dlaczego brakuje? Cytuję odpowiedż twórców programu: "bo jeszcze nikt tego nie potrzebował". Co to ich obchodzi, że przepisy tego wymajają... Na tym badziewiu możecie sobie księgować handel marchewkami i to bez VATu, bo na rejestrach VAT i plikach JPK polegniecie.

Na pomoc od nich też nie liczcie, bo doprosić sie odpowiedzi jest z miesiąca na miesiąc coraz trudniej.


Forumowicz84

Napisano 16 czerwiec 2021 - 22:53

Też się zastanawiam właśnie

 

___

hale namiotowe sportowe


Paaula9988

Napisano 12 czerwiec 2021 - 20:37

Ja polecam Super księgową! Bardzo dobra i solidna firma, warto zajrzeć do ich oferty 


Napisano 31 maj 2021 - 17:55

U mnie księgowość ogarnia biuro rachunkowe QualityDot, któremu ufam już od ponad roku. Cala papierologia, wszystkie kwestie podatkowe, rachunkowe - nie muszę się tym martwić. Dzięki doświadczeniu księgowych w tym biurze jestem spokojna. 


Napisano 09 luty 2021 - 15:59

Witam. Jak sądzicie? Czy jeżeli korzystam jako prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą z aplikacji "IFIRMA" i jakoś sobie daję z tym radę, to poradzę sobie również z programem online "FAKTUROMANIA" ?

Jeżeli nie ma rozliczeń umów o pracę, tylko zlecenia lub dzieła czy inne i nie jest to jakaś działalność transgraniczna gdzie sprowadza się towary z chin czy z europy, to tak, dla takiej prostej działalności u mnie zdaje egzamin, ale już głównej spółki bym tutaj nie rozliczył


Napisano 06 listopad 2020 - 17:24

Witam. Jak sądzicie? Czy jeżeli korzystam jako prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą z aplikacji "IFIRMA" i jakoś sobie daję z tym radę, to poradzę sobie również z programem online "FAKTUROMANIA" ?


Martta

Napisano 04 listopad 2020 - 15:21

Zdecydowanie polecam program do fakturowania online Mepe . Jest naprawdę prosty w obsłudze. Możesz utworzyć konta dla swoich pracowników i przydzielić im uprawnienia, zgodne z rolą w firmie. Posiada cztery najważniejsze funkcje: fakturowanie, ewidencje rozrachunków i kosztów oraz prosty system CRM, a także wiele innych pomocnych udogodnień w zarządzaniu księgowością w firmie. Program umożliwia dostęp przez 24/7 z wielu urządzeń.


Napisano 29 październik 2020 - 20:02

Zdecydowanie wybierz Systim - ja wybrałem i jestem zadowolony. Ma nie tylko księgowość ale też fakturowanie i moduł kadry i płace więc też umowy pracownikom możesz wystawiać (i trochę innych bajerów jak integrację z allegro, z systemem windykacji). Ma też API i drukowanie paragonów fiskalnych. To jest zupełnie inny poziom aplikacji niż inne tu wymienione a przy okazji cena jest naprawdę atrakcyjna. Używam go obecnie w dwóch firmach i polecam znajomym, wszyscy zadowoleni,


PatrycjaSV

Napisano 15 marzec 2019 - 10:00

Prowadzenie działalności online wymaga odpowiednich zabezpieczeń infrastruktury IT.

Oczywiście wybór dobrej jakości platformy jest priorytetowy, jednak nie należy zapominać o kwestiach zwiazanych z przetwarzaniem danych w ramach sieci.

Wykorzystanie szyfrowania, sieci VPN i firewall to tylko kilka sposobów na wprowadzenie silnego poziomu ochrony danych.

 

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na temat prowadzenia działalności online w sieci - https://www.virtline...zenie-firewall/

- https://www.virtline...ci/systemy-vpn/


Napisano 14 marzec 2019 - 09:33

Taxomatic - szybki, nowoczesny, wszystko w chmurze i zgodny z przepisami. Pełna księgowość 99 zł/mies., ja zapłaciłem za rok z góry i 1 miesiąc jest wtedy gratis. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)