Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Biuro rachunkowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

DanielNieznanowski

Napisano 30 październik 2017 - 12:02

Korzystałem z usług księgowych wielu firm, a ostatnio bardzo dobrze układa mi się z biurem usług księgowych Rendor http://biurorachunkowe-rendor.pl.

Zlecenia oddawane są na czas, o wszystkich zmianach jestem informowany na bieżąco.


TMK

Napisano 24 październik 2017 - 14:30

Poszukuje księgowej/ biura rachunkowego w centrum Warszawy.  Czy ktoś może zna niedrogą firmę świadczącą tego typu usługi? 

Ja od samego początku korzystam z biur, które pracują w oparciu o programy od RESET2. Do tej pory się  nie zawiodłem. A co do biura jako takiego, warto pytać znajomych, Jeśli są zadowoleni, powinni polecić bez problemu.


forted

Napisano 24 październik 2017 - 10:38

Ja, podobnie, jak przedmówcy, wychodzę z założenia, iż najlepiej zwrócić się o pomoc do biura rachunkowego, a nie samodzielnie zajmować się papierzyskami. Człowiek, jeśli sam próbuje ogarniać księgowość, może szybko zwariować. Istniejący w Polsce system podatkowy jest bowiem cholernie złożony. Nie chodzi nawet o ilość przepisów, choć tych i tak jest zbyt wiele. Bardziej mam na myśli to, że różne urzędy skarbowe różnie interpretują te same przepisy. Uwierzylibyście, że ten sam przepis może inaczej odczytywać urząd skarbowy w Gdańsku i fiskus w Olsztynie?A odległość między nimi to zaledwie 200 kilometrów. Dlatego ja powierzyłem swoje księgi i całą dokumentację finansową tmf group i jestem zadowolony. Poza tym wreszcie pozbyłem się problemu z zatorami płatniczymi. Dzięki współpracy z firmą "Monevia" mogę liczyć na szybszy dostęp do gotówki z faktur - https://www.monevia....-od-faktoringu/ . W ten sposób nie mam problemu z płynnością finansową i tym samym jestem wiarygodniejszym partnerem dla branży. A wiarygodność to w dzisiejszych czasach powinna być podstawowa cecha przedsiębiorcy.


akwarius

Napisano 07 październik 2017 - 12:09

Polecam www.accteka.pl usługi i audyt - świadczone przez biegłego rewidenta.


TMK

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:57

Poszukaj przez "pocztę pantoflową", ludzie którzy są zadowoleni powinni chętnie polecić dobre biuro. Dodatkowo warto zapytać o wykorzystywane oprogramowanie - w tej materii na pewno produkty od RESET2 mają częste aktualizacje, więc można mieć zaufanie, że za jakiś czas nie trzeba będzie robić żadnych korekt itp.


Baklazanka

Napisano 29 wrzesień 2017 - 11:35

Podrzucam Wam te stronke - https://wfirma.pl/. Wygodnie można zlecać księgowość. Niektórzy wolą jednak tradycyjne formy, ale moim zdaniem trzeba podążać z duchem czasu i ułatwiać sobie to, co można ;)


Prioos

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:30

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro rachunkowe: http://www.biuro-libro.pl korzystam z ich usług już od lat i jestem bardzo zadowolony. Odkąd zajmują się moimi finansami firmowymi to jest w nich porządek i wszystko jest jasne. Są to po prostu profesjonaliści , którzy znają się na rzeczy. 


Kanaloopa

Napisano 22 wrzesień 2017 - 13:04

Ja polecam  usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych w Warszawie od BPG-https://www.bpg.pl/n...rowe-i-placowe/

Doświadczony zespół, który przynależy do międzynarodowych firm zrzeszających najlepszych księgowych, profesjonalistów. Jeszcze mnie nie zawiedli. Co więcej oferują zdalny dostęp do ksiąg rachunkowych co pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.


Somviras

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:10

Witam, potrzebne mi  usługi księgowe lublin czy możecie polecić jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie? Będę naprawdę wdzięczny za szybką pomoc, pozdrawiam. 


mgzeta

Napisano 11 wrzesień 2017 - 08:34

Czytałam już sporo artykułów podobnych do tego http://www.aktyw.opo...-rozchodow.htmli tak się zastanawiam czy biuro rachunkowe stacjonarnie to konieczność w przypadku DG? Może są firmy, które całkiem sprawnie załatwiają wszystko zdalnie?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)