Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Biuro rachunkowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:34

No wiesz czasem się da samemu jak nie masz zbyt wiele kombinacji. Ja nawet jak nie miałam firmy to miałam zarobki zagraniczne i odliczenia, z którymi biura rachunkowe jakoś nie specjalnie sobie radziły dopiero w Tax Care wiedzieli o co mi chodzi. Teraz już mam firmę, ale biuro rachunkowe zostało po staremu.


Napisano 12 marzec 2018 - 21:40

Sama ogarniam prowadzenie rozliczeń u siebie w firmie. Pracę znacznie ułatwia mi program Invoice Digitizer. Dzięki niemu sterta faktur czy paragonów zostaje po zeskanowaniu wprowadzona bezpośrednio do systemu, na którym pracuje. Nie mam już niezgodności z tytułu ręcznego wpisywania danych i pomyłek, które wówczas powstały. Dokument jest dostępny w wersji elektronicznej co zmniejszyło powierzchnię archiwum. 


Napisano 11 marzec 2018 - 15:12

a czy ktoś z was korzysta z usług biura rachunkowe z opola buchhalter.opole.pl??


Kanaloopa

Napisano 17 styczeń 2018 - 14:39

Polecam biuro BPG Polska Audyt zajrzyj na ich stronę www.bpg.pl. Mają przydatne usługi nie tylko z zakresu prowadzenia ksiąg. Warto!

DanielNieznanowski

Napisano 30 październik 2017 - 12:02

Korzystałem z usług księgowych wielu firm, a ostatnio bardzo dobrze układa mi się z biurem usług księgowych Rendor http://biurorachunkowe-rendor.pl.

Zlecenia oddawane są na czas, o wszystkich zmianach jestem informowany na bieżąco.


TMK

Napisano 24 październik 2017 - 14:30

Poszukuje księgowej/ biura rachunkowego w centrum Warszawy.  Czy ktoś może zna niedrogą firmę świadczącą tego typu usługi? 

Ja od samego początku korzystam z biur, które pracują w oparciu o programy od RESET2. Do tej pory się  nie zawiodłem. A co do biura jako takiego, warto pytać znajomych, Jeśli są zadowoleni, powinni polecić bez problemu.


forted

Napisano 24 październik 2017 - 10:38

Ja, podobnie, jak przedmówcy, wychodzę z założenia, iż najlepiej zwrócić się o pomoc do biura rachunkowego, a nie samodzielnie zajmować się papierzyskami. Człowiek, jeśli sam próbuje ogarniać księgowość, może szybko zwariować. Istniejący w Polsce system podatkowy jest bowiem cholernie złożony. Nie chodzi nawet o ilość przepisów, choć tych i tak jest zbyt wiele. Bardziej mam na myśli to, że różne urzędy skarbowe różnie interpretują te same przepisy. Uwierzylibyście, że ten sam przepis może inaczej odczytywać urząd skarbowy w Gdańsku i fiskus w Olsztynie?A odległość między nimi to zaledwie 200 kilometrów. Dlatego ja powierzyłem swoje księgi i całą dokumentację finansową tmf group i jestem zadowolony. Poza tym wreszcie pozbyłem się problemu z zatorami płatniczymi. Dzięki współpracy z firmą "Monevia" mogę liczyć na szybszy dostęp do gotówki z faktur - https://www.monevia....-od-faktoringu/ . W ten sposób nie mam problemu z płynnością finansową i tym samym jestem wiarygodniejszym partnerem dla branży. A wiarygodność to w dzisiejszych czasach powinna być podstawowa cecha przedsiębiorcy.


akwarius

Napisano 07 październik 2017 - 12:09

Polecam www.accteka.pl usługi i audyt - świadczone przez biegłego rewidenta.


TMK

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:57

Poszukaj przez "pocztę pantoflową", ludzie którzy są zadowoleni powinni chętnie polecić dobre biuro. Dodatkowo warto zapytać o wykorzystywane oprogramowanie - w tej materii na pewno produkty od RESET2 mają częste aktualizacje, więc można mieć zaufanie, że za jakiś czas nie trzeba będzie robić żadnych korekt itp.


Baklazanka

Napisano 29 wrzesień 2017 - 11:35

Podrzucam Wam te stronke - https://wfirma.pl/. Wygodnie można zlecać księgowość. Niektórzy wolą jednak tradycyjne formy, ale moim zdaniem trzeba podążać z duchem czasu i ułatwiać sobie to, co można ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)