Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Utrata prawa jazdy - niewykonane badania


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Hannneczka

Napisano 28 wrzesień 2019 - 14:54

Wystarczy iść do lekarza pierwszego kontaktu, ale nie wiem czy po takim wyskoku jest dobrze abyś znów miała prawo jazdy. Uważaj i więcej nie wsiadaj za kierownice po alkoholu. Możesz skrzywdzić siebie bądź kogoś

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:30

Ale ty jesteś pustą dzidą. Lepiej byłoby dla nas (społeczeństwa), byś chodziła pieszo i korzystała z komunikacji publicznej.


Napisano 13 kwiecień 2019 - 20:06

Cześć. Ponad trzy lata temu straciłam prawko za jazdę po pijaku. Krótko po otrzymaniu wyroku dostałam skierowanie na badania lekarskie i psychologiczne. Nie zrobiłam ich wtedy, nie rozumiałam czemu miałabym robić badania, które nie przywrócą mi prawa jazdy i stracą ważność długo przed tym, jak znowu będę mogła robić prawko (i kosztują sporo). Dzwoniłam do WOMPu i babka powiedziała, że mogę je zrobić wtedy, kiedy ponownie będę chciała robić prawo jazdy. Minęły trzy lata i chciałabym pójść na kurs i zrobić prawko. Zanim to nastąpi muszę najpierw zrobić te badania. Pytanie: skąd wziąć skierowanie? Mam skierowanie sprzed trzech lat, ale nie sądzę żeby było jeszcze ważne. Czy wystarczy iść do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o skierowanie na takie badania?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)