Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Program do PKPiR


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kasiakier

Napisano 24 marzec 2020 - 11:10

Do prowadzenia PKPiR dla jednoosobowej firmy zdecydowanie polecam program Księga z Pakietu Przedsiębiorcy. Program intuicyjny i mega łatwy w obsłudze. Bez problemu każdy sobie poradzi. Tutaj podaję, gdyby ktoś chciał...https://www.pakietpr...iorcy.pl/ksiega


Napisano 22 styczeń 2020 - 16:36

Ja od dwóch lat korzystam z usług biura, które prowadzi nam  rachunkowość i w końcu jesteśmy spokojni, że nasze rachunki są w dobrych rękach. Biuro znajduję się w Warszawie na Powsińskiej 106. 


Napisano 14 maj 2019 - 08:04

Trzeba sprawdzić czy taki program ma wszystkie niezbędne funkcje. Nie tylko podstawy typu KPIR, rejestr VAT, deklaracje, JPK... taki, który ma ewidencję środków trwałych, ewidencję wyposażenia, pozwoli wygenerować i wysłać elektronicznie dokumenty do ZUS. Przed podjęciem decyzji co do wyboru programu ja sprawdziłem najpierw czy program obsłuży wszystkie przypadki jakie mam. U mnie występuje dodatkowo rozliczenie VAT metodą kasową i ostatecznie wybrałem wfirma.pl z którego jestem zadowolony.


Hondek

Napisano 10 maj 2019 - 09:23

Księga z Pakietu Przedsiębiorcy najlepszy ze wszystkich, które sprawdzałem. Niedrogi i bardzo intuicyjny w obsłudze. A co ważne masz miesiąc darmowego testowania https://www.pakietpr...iorcy.pl/ksiega


armal

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:40

Jaki program polecacie do prowadzenia książki ? Najlepiej  w miarę tani lub darmowy. Prowadzę jednoosobową działalność (sklep internetowy), do tej pory mam papierową książkę ale od nowego roku chciałabym mieć program który ułatwi mi pracę.

Póki co nie jestem vatowcem - ale planuję to zmienić, dobrze byłoby gdyby program miał funkcję wystawiania rachunków oraz później gdy będę na vacie - FV oraz stany magazynowe które automatycznie się aktualizują przy wprowadzeniu FV / wystawieniu rachunku.

Ewentualnie jakie biuro księgowe internetowe polecacie i ile taka "przyjemność" kosztuje ? :)

 

Wypróbuj programy z Fineco Software. Poleciłbym Ci pakiet Sprzedaż i Magazyn + Księga. Są niedrogie i w pełni zintegrowane tak więc nie trzeba nic dwa razy wpisywać. Na pierwszym wystawiasz faktury i ogarniasz magazyn, a drugi służy Ci do rozliczania podatków. Oczywiście jest dla VATowców i nievatowców więc jak wskoczysz na VAT to bez dalej będziesz mógł korzystać. Są niedrogie, a przed zakupem możesz potestować przez miesiąc bez żadnych zobowiązań. Pozdrawiam:

 

Program do obsługi magazynu

 

Program do KPiR


Napisano 18 kwiecień 2019 - 09:10

A ja polecam SKP. Świetny, niedrogi program na start dla małej firmy, przy czym zawsze można w przyszłości dokupić dodatkowe moduły. Bez problemu samemu można prowadzić księgowość – dla początkujących producent przygotował dużo instrukcji z grafikami z programu, filmów. A jak czegoś nie będziesz wiedzieć, to zawsze można skontaktować się z pomocą – i tu ważne: opieka jest nielimitowana (nie będą Ci podliczac minut rozmowy).

 

Najlepiej zacząć od pobrania wersji testowej ze strony internetowej – nic wtedy nie ryzykujesz, bo przez 2 miesiące możesz korzystać z programu za free. Przekonasz się, czy Ci odpowiada.

 

Pozdrawiam,

Basia

 


Napisano 23 marzec 2019 - 21:31

Polecam program TaxMachine, który zawiera księgowość oraz proste fakturowanie. Program rozlicza samochody, paliwo, płace pracowników, udziały wspólników, deklaracje roczne PIT 36, ryczałt itd. oraz wysyła sam deklaracje VAT i pliki JPK do stosownych instytucji, pobiera UPO. Program ma ciekawe właściwości i jest inteligentny. Na koniec wisienka... Cena :-) Polecam.
Miłego,
Robert :-)


Napisano 26 listopad 2018 - 17:46

RESET2


markorei

Napisano 29 październik 2018 - 14:20

Doszukałam się tego wątku, chciałabym ponowić pytanie: jaki program polecacie do prowadzenia KPiR. Jednosobowa firma, bez magazynu, płatnik VAT. Usługi budowlane. RESET2 lub WFIRMA lub Mała Księgowość. Nie wiem który wybrać. Chodzi mi o program intuicyjny, z powiadomieniami o terminach np. płatności czy wysłania deklaracji...

Zdecydowanie mogę polecić Małą Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy. Program jest mega intuicyjny i genialnie się na nim pracuje. Z resztą najlepiej jak sobie pobierzesz za darmo tutaj... https://www.pakietpr...mala-ksiegowosci sama przetestujesz.


AnetaR

Napisano 06 październik 2018 - 13:07

Doszukałam się tego wątku, chciałabym ponowić pytanie: jaki program polecacie do prowadzenia KPiR. Jednosobowa firma, bez magazynu, płatnik VAT. Usługi budowlane. RESET2 lub WFIRMA lub Mała Księgowość. Nie wiem który wybrać. Chodzi mi o program intuicyjny, z powiadomieniami o terminach np. płatności czy wysłania deklaracji...


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)