Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: samonaliczanie VAT


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 sierpień 2012 - 08:32

NIe było mnie dłuższy czas i nie miałem możliwosci zapoznania się z odpowiedziami do mojego postu.Przeglądając inne odpowiedzi do zadawanych pytan są bardzo rzeczowe tylko do mojego jakies chumorystyczne, przecież chcialem wywolac dyskusję na ten temat bo jest bardzo poważny ,a Forowicze go przyjęli moim zdaniem na wesoło.Bardzo mi jest przykro.  Gosc.

Oj. Na prawdę nie chcieliśmy poczuciem trywializować Twojego problemu. Sądzę, że mimo poczucia humoru, uzyskaleś odpowiedź. Nieraz po prostu taki dzień miewają ludzie, że ze wszystkie żarty sobie robią. Nie miej nam tego za złe. Nie szydziliśmy, nie kpiliśmy z Ciebie, nic złego nie chcieliśmy przekazać. Sądzę, że reszta się rozmówców się również pod tym podpisze.No i z uśmiechem.

Napisano 10 sierpień 2012 - 19:16

NIe było mnie dłuższy czas i nie miałem możliwosci zapoznania się z odpowiedziami do mojego postu.Przeglądając inne odpowiedzi do zadawanych pytan są bardzo rzeczowe tylko do mojego jakies chumorystyczne, przecież chcialem wywolac dyskusję na ten temat bo jest bardzo poważny ,a Forowicze go przyjęli moim zdaniem na wesoło.Bardzo mi jest przykro. Gosc.

Napisano 06 sierpień 2012 - 13:22

Prosimy o pełne wyrażanie się na temat użytkowników. O podpisanie się również.
I czego mam się domyśleć? Więc domyślam się, że czegoś się obawiasz/wstydzisz. Równie dobrze mogę się domyślać, że jesteś studentem (i to leniwym), który ma "kampanię wrześniową" (mam nadzieję, że tego nie muszę wyjaśniać) i szukasz gotowego rozwiązania zadania. Zgadzasz się ze mną, że ten tok myślenia również mogę przyjąć?

Poza tym, próba zmobilizowania kogoś do samonauki (sprawdzenia przepisów) i pytanie jak ktoś uważa (to ten "czuj", bo widzę muszę legendę zrobić dla osób nie mających zbyt rozwiniętego poczucia humoru), nie jest chyba niczym złym.
Sam zamysł forum jest taki, że dyskutujemy o problemach, a nie dajemy gotowe rozwiązanie (chociaż i tak rownież się zdarza). Więc nie ma się co tutaj unosić, tylko albo rozmawiać, albo nie zadawać pytań, na które są odpowiedzi w aktach prawnych.

Nie wiem gdzie tutaj trąciło brakiem powagi. No chyba, że poczucie humoru jest czymś niepoważnym. To, że siedzę w przepisach, nie obliguje mnie do nie uśmiechania się. Poza tym, tekst odnośnie kuli, był skierowany do innego użytkownika.

Dla mnie temat jest zakończony, no chyba, że sprostowanie/wyjaśnienie/ciąg dalszy rzeczowej dysputy (opartej na przepisach) chcesz zamieścić.

Ostrzegam, że pewnie z uśmiechem odpowiemy Dołączona grafika

Napisano 06 sierpień 2012 - 13:02

Myslałem że tu są poważni ludzie , a tu same !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mozna się domyslec.

Mirasek

Napisano 06 sierpień 2012 - 12:29

Mirasek: patrz, a sądziłem, że z tą moją kulą, to mogę już tylko kulomiotem zostać Dołączona grafika

No coś Ty... Majewskiego chcesz wygryźć Dołączona grafika na tegoroczną olimpiadę już się nie załapiesz.
Bardziej tu się przydasz Dołączona grafika

Napisano 06 sierpień 2012 - 10:54

W pytaniu nie napisałem że dokumenty są od DKV może to zmyliło osoby odpowiadające to bardzo przepraszam. Ale chcialbym się dowiedziec jak prawidłowo postapic. Zgóry dziekuję za prawidłową podpowiedz.

A jakiego masz "czuja", hę?Mirasek: patrz, a sądziłem, że z tą moją kulą, to mogę już tylko kulomiotem zostać :)

Mirasek

Napisano 06 sierpień 2012 - 10:29

Dokumenty PLN? Od kogo? DKV?
Mało precyzyjnie zadane pytanie. Przynajmniej dla mnie, ale może inni użytkownicy będą potrafili coś więcej powiedzieć na podstawie tego.

Widzę JackJack, że Twoja szklana kula jest niezła... Dołączona grafika

Napisano 06 sierpień 2012 - 10:22

W pytaniu nie napisałem że dokumenty są od DKV może to zmyliło osoby odpowiadające to bardzo przepraszam. Ale chcialbym się dowiedziec jak prawidłowo postapic. Zgóry dziekuję za prawidłową podpowiedz.

Napisano 06 sierpień 2012 - 10:22

Moja szklana kula już się wyeksploatowała Dołączona grafika

No ładnie! ;)
No to lipa z odpowiedzią :)

Mirasek

Napisano 06 sierpień 2012 - 09:56

A może jakąś etatową wróżkę na forum zaprosimy? Będzie interpretować pytania Dołączona grafika

Moja szklana kula już się wyeksploatowała Dołączona grafika

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)