Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sala konferencyjna na konferencje powyżej 250 osób w województwie mazowieckim


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 20 styczeń 2019 - 15:06

Sale w mazowieckim to duży wybór ale również łatwo się na coś naciąć. Ja osobiście na kilka takich natrafiłam, że raczej nigdy tam nie wrócę. Ale trafiłam w końcu na jedną odpowiednią salę, której w sumie wszystko było ok. często prowadzę szkolenia i duża sala to konieczny warunek do spełnienia. Dlatego gorąco polecam Hotel LORD. Świetna lokalizacja, duże przestrzenne sale konferencyjne. Największa teoretycznie ma miejsc na 280 słuchaczy ale z tego co wiem jest możliwość połączenia sal tak by zmieścić ich dużo więcej. W każdej z sal czeka profesjonalne wyposażenie multimedialne, takie jak projektor czy rzutnik. Nie mogę narzekać również na nagłośnienie, gdyż zdecydowanie nie było z nim problemów. Sala bardzo przystępna i nie miałam żadnych większych uwag co do jej wystroju. W hotelu znajduje się 160 miejsc noclegowych, także można organizować kilkudniowe szkolenie. Na dole sale przygotowane są do zespołowej integracji, gdyż jest tam klub nocny i drink bar. W sam raz na odstresowanie.


dyzia

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:20

Ważne, aby taka sala była wyposażona w odpowiedni sprzęt na konferencje? Zwróć na to uwagę zawczasu, bo niestety jest z tym czasem problem... 


mleszczak

Napisano 13 grudzień 2018 - 22:55

Sale konferencyjne czy powierzchnie takiego typu wynajmuje firma https://biznes-lab.p...ncyjne-wieksze/Jest ona znana w branży, oferuje wysokiej jakości powierzchnie i jest często polecana. Ma też dobre opinie i profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia. Polecam sprawdzić w wolnej chwili.


boddekk

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:55

Czekam i czekam na pomoc i myślałem że już nikt mi nie pomoże. Dzięki za fachową pomoc, widzę mega duży wybór sali konferencyjnych w tym regionie ! :)


kawartt23

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:51

Jeśli szukasz bardzo dobrej sali konferencyjnej w Warszawie na terenie Mazowieckim lub innym miejscowościach w Polsce to tutaj masz świetną wyszukiwarkę. Wejdź na http://www.salekonfe...wo/mazowieckie/ wybierz miasto na konferencję a otrzymasz pełno możliwości, po ilości osób i wymaganiach sprzętowych lub innych możesz idealnie znaleźć swoje miejsce na konferencje. Mi ten portal już parę razy mega pomógł w taki sposób.


boddekk

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:08

Szukam bardzo dobrej jakości sali konferencyjnej na terenie województwa Mazowieckiego, najlepiej Warszawa. Sala na minimum 250 osób, ktoś coś poleci ?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)