Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Magazynowanie gadżetów firmowych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 luty 2019 - 11:31

Ja swoje gadżety (długopisy, kubki, piłeczki itp). Trzymam w magazynie Less Mess. Jeżeli masz ich sporo to warto wynająć sobie trochę przestrzeni, aby je tam trzymać, zwłaszcza, że wysyłacie je raz w roku. 

 


abi ubu

Napisano 14 luty 2019 - 11:36

Jeżeli jakaś część asortymentu się nie sprzeda, można go odpłatnie przekazać firmie, która skupuje stoki magazynowe. Ciekawą ofertę przygotowała np.firma  Odkupimy.com. Sami odbierają towar i płacą z góry, jest to więc dobra okazja, żeby pozbyć się zalegającego asortymentu. Zresztą, sam sprawdź: http://odkupimy.com/


luke45

Napisano 23 styczeń 2019 - 07:44

Trzeba do tego aż magazyn wynajmować?


AgataDi

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:42

Jeśli poszukujecie mocnych wytrzymałych kartonów, jeszcze dodatkowo w niestandardowych wymiarach, to kierujcie się do producenta. My mamy takie z WOK http://www.wok-kartony.pl/z Wolsztyna. Mają różne rozmiary i kształty, łatwo dopasować do potrzeb. Firma wykonuje tez nadruki na opakowaniach kartonowych. Ceny mają bardzo przyzwoite.


michalwu

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:19

Istotną rolę w tym wszystkim bez wątpienia ma logistyka, w tej kwestii polecam zdecydowanie firmę http://www.rhenus.com/pl/pl/. Pracowałem w firmie, gdzie podjęli z nimi współpracę i z tego co wiem trwa ona do dziś. Mieli bezkonkurencyjne ceny i do tego jakość wykonywanych usług - polecam!


RobertiPatrycja

Napisano 06 listopad 2018 - 14:52

Jest tych dostawców regałów teraz więcej jak hodowców jabłek :P Ja bym polecił firmę Mag Complex, podchodzą indywidualnie do zamówień, jeszcze nie było sytuacji żebym szukał konkretnej konstrukcji i żeby nie byli w stanie czegoś zaproponować i dobrać.

 


JarekDon

Napisano 26 październik 2018 - 09:24

Jeżeli będziesz szukał odpowiedniego miejsca na tego typu produkty to zajrzyj do oferty sklepu internetowego https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór szafek metalowych zarówno do magazynów jak i biura, także na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie w rozsądnej cenie i odpowiedniej pojemności. 


fashion.victim

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:49

U nas takie gadżety są po prostu w szafce w firmie i tyle.


Nobody

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:00

W magazynach bardzo ważny jest transport wewnętrzny. Wypadałoby więc pomyśleć o zakupi odpowiedniego wyposażenia.


Napisano 19 listopad 2017 - 23:24

Można wynająć magazyn od firmy Operis  z okolic Rybnika.  Mają pod wynajem oprócz magazynu takze hale produkcyjne, chłodnie, biura itd. Firma bardzo  w porządku, dobrze się z nimi współpracuje, mają bardzo dobry cennik, więc wynajem jest opłacalny.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)