Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Remont w biurze


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kerryjane72

Napisano 22 marzec 2020 - 15:24

Na pewno trzeba będzie tu sporo zainwestować. Każdy remont niestety kosztuje. Jeżeli będziecie też wymieniać, kupować nowe urządzenia biurowe, to zerknijcie sobie na https://www.import-maszyn.euZnajdziecie tu spory wybór takich rzeczy jak liczarki, niszczarki, laminatory.


mancity

Napisano 26 wrzesień 2019 - 21:28

Remont w biurze to również dobra okazja do wymiany podłogi. http://www.sagar.com...nylowe-lvt.html Płytki lub panelew winylowe LVT to naprawdę sporo wzorów, do wyboru są również panele lub płytki w wersji reprezentacyjnej. Takie panele doskonale będą prezentować się w kancelarii adwokackiej lub innym wnętrzu które wymaga zwiększonego prestiżu w wystroju.


radoslaw

Napisano 23 wrzesień 2019 - 08:26

Taki remont to dobra okazja na wymianę mebli. Warto kupić coś solidnego i zapewniającego odpowiedni poziom komfortu. Podstawą jest na pewno biurko, ale trzeba też kupić jakieś krzesło biurowe lub fotel. ;)


Zuzanka

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:10

Jeżeli planujecie kapitalny remont łącznie z wymiana ogrzewania to proponuję na instalację paneli na podczerwień. Sama mam takie ogrzewanie w gabinecie i jestem z niego bardzo zadowolona gdyż jest bezobsługowe z możliwością regulowania temperatury w zależności jaka w dany dniu mi odpowiada. Ponadto nie potrzeba miejsca na składowanie opału i żmudną ciężka pracę fizyczną jak w przypadku tradycyjnego kotła CO. Panele montował mi Eco Partner, który jest zarazem ich producent. Świetni fachowcy, działający rzetelnie i sprawnie, a panele wysokij jakości z polskich materiałów tworzone.


Lucy2000

Napisano 24 sierpień 2019 - 18:08

ja też ostatnio robiłam remont u siebie.. To nie jest zbyt fajna rzecz no ale cóz ;) Jak się to dobrze zaplanuje to można przeżyć. Podczas mojego remontu poszukiwałam płytek i okazało się, że nie jest tak łatwo coś wybrać. W końcu mi się udało i moge się pochwalić takimi - https://sklep.parady...y/plytki--salon . Prezentują się świetnie i jestem bardzo zadowolona. 


ilonakaminska80

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:39

Świetne, dobrej jakości i tanie meble znajdziecie w MIRJAN24!
Polecam!!


michalwu

Napisano 25 grudzień 2018 - 15:35

Pamiętam, że jak u mnie był remont w biurze to był spory problem. Tydzień praktycznie pracowaliśmy w takich warunkach polowych, ale warto mieć dobrą firmę do tego ;)


elka2002

Napisano 23 grudzień 2018 - 22:36

Jeśli chcecie zlecić komuś kompleksowy remont biura, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://totalsec.pl i sprawdzić ofertę. Mają ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Firma działa od lat na rynku, więc posiada duże doświadczenie w realizacji tego typu zadań. Nie da się ukryć, że profesjonalizm w tej branży jest ważny. 


polmaxeu

Napisano 01 grudzień 2017 - 11:40

warto konsultować zakupy na których się nie znamy

 

 

Blog hier


Arystokratka

Napisano 09 sierpień 2017 - 08:50

Też mi się wydaję, że warto kupić drzwi antywłamaniowe. A podczas prac remontowych na pewno będzie potrzebny młotek, którego parametry opisane są tu kochamczytac.pl/czego-potrzebuje-zlota-raczka-przedstawiamy-liste-narzedzi-recznych. Zawsze kierujcie się takimi tekstami podczas wyboru narzędzi, żeby nie kupić byle czego.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)