Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie szkolenia są dla Waszym zdaniem najpotrzebniejsze


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 styczeń 2020 - 09:55

Ja od kilku lat regularnie korzystam i chodzę na różne szkolenia bo nigdy nie wiadomo co się komu przyda w życiu. Przed świętami byłam na szkoleniu  “ Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych” w Fundacji Fortis w Katowicach. Szkolenie było bardzo ciekawe i na pewno będę wykorzystywać zdobytą wiedzę w życiu codziennym.

 


Marta232

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:56

Najbardziej przydatne są teraz kursy językowe, a najbardziej potrzebnym językiem jest angielski ponieważ ma największą popularność. Polecam szkołę https://www.elite.edu.pl/ mają bardzo dobre podejście i co dla mnie najważniejsze małe grupy, co pozwala na szybsze nauczenie się języka.


mgzeta

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:10

Zdecydowanie kursy języków obcych, bo mogą dać nam naprawdę duże możliwości. Rynek pracy w Europie jest otwarty i mamy możliwości, Np. na https://www.aterima-med.pl/ są oferty pracy jako opiekunka osoby starszej w Niemczech i jest dostępny też kurs języka niemieckiego dla opiekunek. Jestem zdania, że najważniejsze są chęci a szkoleń i kursów jest dużo tak samo jak obecnie ofert pracy. 


Bartek299

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:11

Nie ma czegoś takiego jak najpotrzebniejsze szkolenie, bo z każdego szkolenia wynosimy przecież inne mniej lub bardziej ważne informacje. Dla przykładu ostatnio po szkoleniu https://totalexpert....olenie/gliwice/ jestem bardzo zadowolony, a na poprzednim którym byłem nie dowiedziałem się nic, co by mnie interesowało. Cóż... raz jest tak, a raz tak :D 


ElBronco

Napisano 08 kwiecień 2019 - 17:46

Szkolenia jak szkolenia, ale moim zdaniem warto też przeprowadzić badania osobowości. Takie jak na przykład tu https://perso.in/blog/

 

Dzięki nim lepiej będziemy znać sami siebie i "zarządzać" swoim życiem :)


wasinski6

Napisano 13 marzec 2019 - 23:37

Według mnie wszystkie szkolenia są bardzo ważne. Człowiek musi się kształcić całe życie.


pawełnowaczyk

Napisano 12 marzec 2019 - 13:20

Myślę że zależnie od stanowiska i zainteresowań. Jeśli ktoś lubi spawanie, idealnie nadadzą się kursy spawacza - to też dziś jest potrzebny zawód.


Tomek43

Napisano 12 marzec 2019 - 12:18

Teraz też znalazłem szkolenia https://dufal.pl/szkolenia które w moją branże celują. Usuwanie wgnieceń metodą zewnętrzną jak i wewnętrzną bardzo mi się przyda. Pytanie tylko o firmę Dufal, ktoś zna i może polecić ich usługi? 


Napisano 07 marzec 2019 - 08:23

Dziękuję za odpowiedź. Ja niestety nie pomogę w kwestii szkoleń w okolicy Śląska. Sama ze względu na brak możliwości uczęszczania na zajęcia stacjonarne szukam szkoleń przez internet. 

Ja ostatnio znalazłam stronę www.ftszkolenia.pl jeszcze nie kupiłam żadnego szkolenia ale się zastanawiam.

Czekam może ktoś się wypowie czy kupował coś na tej stronie..


Tomek43

Napisano 06 marzec 2019 - 09:38

Szkoleń jest multum w dzisiejszych czasach masz racje, ale wybór należy do nas. Żona poszła na https://www.proeduka...piekun_w_zlobku a ja szukam dla siebie jakieś szkolenia biznesowe najlepiej w okolicach Śląska co byscie polecili? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)