Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rozwój osobisty opinie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

hepina

Napisano 06 sierpień 2019 - 12:33

Teraz mamy tak wiele możliwości, że aż dziwne jest to, kiedy ktoś właśnie nie próbuje w jakiś sposób dalej się rozwijać. Mozna chociażby jakis kurs ukończyć. Na przykład szkolenie na trenera personalnego Warszawa albo instruktor pływania.


Nana30

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:49

Jeśli chodzi o  coaching to tylko i wyłącznie pod okiem sprawdzonego Coacha. Rozwój osobisty jest dla mnie osobiście bardzo ważny. To pozwala zachować otwarty umysł, poszerza perspektywy i sprawia, że człowiek jest bardziej świadomy sam siebie oraz tego, czego chce od życia i co chce w tym życiu robić. 


Dariusz Kowalski

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:27

Moim zdaniem rozwój osobisty jest bardzo ważny i warto realizować różne kursy. np ja ostatnio robię szkolenie excel i jestem bardzo zadowolony https://vba-excel.pl/


Napisano 15 lipiec 2019 - 13:54

Czy ktoś się wybiera na Tony'ego Robbinsa w Maju 2020?


Naster

Napisano 12 lipiec 2019 - 12:15

Trzeba się cały czas rozwijać i taka jest prawda. Ja staram się chodzić na różne szkolenia, ale też sporo czasu spędzam w domu ucząc się. Odnośnie szkoleń to teraz nie są one wcale takie drogie, co pokazuje miedzy innymi firma https://deltatraining.pl/


mgzeta

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:44

Szkoleń, szkół i kursów jest obecnie naprawdę dużo. Są opcje szkoleń stacjonarnych jak np. https://health-factory.pl/, którzy organizują w większych miastach szkolenia dla trenerów personalnych. Jak i kursy online czy to z dietetyki, czy grafiki komputerowej. Możliwości jest dużo. Najważniejsze są chęci. Nie wspomnę już o wiedzy, która jest w książkach a czytanie może być przyjemnością. 


Dagonen

Napisano 30 maj 2019 - 15:13

A może zamiast poprawiać swój nastrój, to pójść na twarde szkolenie z programowania, a później zmieniać swoją pracę na lepszą i lepiej płatną? Ja tam polecam tutaj: 

https://itschool.pl/...iom-podstawowy/

No i obsługę programów biurowych też:

https://itschool.pl/...kalkulacyjnego/


michalwu

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:22

Rozwój osobisty, jak i całego zespołu to bardzo istotna kwestia, bo nie tylko wykształcenie się liczy, a szkolenia dostarczają często taką wiedzę jakiej nie sposób zdobyć w żadnej szkole, bardziej jest to przedstawione w praktyczny sposób. Polecam szkolenia we Wrocławiu - https://www.szkoleni.../szkolenia.html. Uczestniczyłem w kilku po ukończeniu mojego kierunku i dały mi dużo do myślenia i na bank się przydadzą.


karel

Napisano 10 grudzień 2018 - 10:46

dokładnie, człowiek mu się rozwijać ale również musi znaleźć w sobie potencjał i nauczyć się przekształcać problem w cel - bez tego ani rusz ;) to wszystko pokazala mi i nauczyła Ola Łomzik, która jest moim coachem i dzięki niej wiem co chcę robić w życiu i jak dażyć do tego żeby osiągnąć to co sobie załozyłam 


wicehrabia

Napisano 30 sierpień 2018 - 12:39

Człowiek musi rozwijać się przez całe życie, żeby nie stać w miejscu.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)