Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rozwój osobisty opinie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

JarekDon

Napisano 15 grudzień 2019 - 11:19

Jeśli chciałybyście trochę więcej dowiedzieć się w zakresie tematów o rozwoju osobistym oraz ogólnie life stylu to mam bardzo fajny portal do polecenia https://mroofa.pl/ na którym znajdziecie sporo interesujących wskazówek oraz porad na które warto zwrócić uwagę jeśli szukacie pomysłu na siebie oraz dodatkowej motywacji do działania ;)


asari

Napisano 01 październik 2019 - 09:06

Warto o ile przynosi to oczekiwane efekty. Jest wiele metod samorozwoju i trzeba też wybrać tę dla nas najbardziej odpowiednią. Różne ciekawe warsztaty można znależć na przykład tutaj. Ważne, aby samemu czuć się lepiej w takim procesie.


obsessive411

Napisano 23 sierpień 2019 - 12:54

Moim zdaniem zdecydowanie warto


degustujemy

Napisano 21 sierpień 2019 - 19:24

Zawsze powtażam, że najlepsza inwestycja to w samego siebie! Zainwestuj w jakiejś kursy na udemy, idź do szkoły językowej. W dzisiejszych czasach jest mase możliwości, nawet bez inwestycji pieniędzy  :D


hepina

Napisano 06 sierpień 2019 - 12:33

Teraz mamy tak wiele możliwości, że aż dziwne jest to, kiedy ktoś właśnie nie próbuje w jakiś sposób dalej się rozwijać. Mozna chociażby jakis kurs ukończyć. Na przykład szkolenie na trenera personalnego Warszawa albo instruktor pływania.


Nana30

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:49

Jeśli chodzi o  coaching to tylko i wyłącznie pod okiem sprawdzonego Coacha. Rozwój osobisty jest dla mnie osobiście bardzo ważny. To pozwala zachować otwarty umysł, poszerza perspektywy i sprawia, że człowiek jest bardziej świadomy sam siebie oraz tego, czego chce od życia i co chce w tym życiu robić. 


Dariusz Kowalski

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:27

Moim zdaniem rozwój osobisty jest bardzo ważny i warto realizować różne kursy. np ja ostatnio robię szkolenie excel i jestem bardzo zadowolony https://vba-excel.pl/


Napisano 15 lipiec 2019 - 13:54

Czy ktoś się wybiera na Tony'ego Robbinsa w Maju 2020?


Naster

Napisano 12 lipiec 2019 - 12:15

Trzeba się cały czas rozwijać i taka jest prawda. Ja staram się chodzić na różne szkolenia, ale też sporo czasu spędzam w domu ucząc się. Odnośnie szkoleń to teraz nie są one wcale takie drogie, co pokazuje miedzy innymi firma https://deltatraining.pl/


mgzeta

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:44

Szkoleń, szkół i kursów jest obecnie naprawdę dużo. Są opcje szkoleń stacjonarnych jak np. https://health-factory.pl/, którzy organizują w większych miastach szkolenia dla trenerów personalnych. Jak i kursy online czy to z dietetyki, czy grafiki komputerowej. Możliwości jest dużo. Najważniejsze są chęci. Nie wspomnę już o wiedzy, która jest w książkach a czytanie może być przyjemnością. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)