Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Zarządzanie flotą samochodową - pomocne systemy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

after2

Napisano 29 styczeń 2020 - 08:58

Jakby był potrzebny tłumacz przysięgły to zapraszam: https://tlumaczenia.krakow.pl/


gorky

Napisano 10 grudzień 2019 - 09:27

Podstawowe funkcje jak czas trasy, predkosci, zuzycie paliwa - to jest w praktycznie kazdym systemie zarzadzania flota. Niektore maja za to rozbudowane fukncje, ktore potrafia zaskoczyc - np planowanie celow biznesowych dla firmy! Dopiero to rozgryzam ale mysle ze ciekawy temat https://www.flotman....-krok-po-kroku/


patiks

Napisano 15 lipiec 2019 - 06:17

Masz Berberis, a w nim w zasadzie wszystkie istotne funkcje, jakich potrzebujecie. Prawdopodobnie wyciągniecie z niego sporo, ale jak wiele, to już zależy od was. Tzn. musicie umiejętnie dopasować funkcje i ogólnie postawić na takie rozwiązania, które powinny wam dać zdecydowaną różnicę, ale nic nie przyjdzie od razu, na wszystko musicie mieć odpowiedni plan. To podstawa. 


Janowski

Napisano 09 lipiec 2019 - 13:01

My do monitoringu floty wykorzystujemy Moto Flota Managera. Wszystkie informacje o stanie pojazdów, terminach przeglądów, ubezpieczeniach w jednym miejscu. Bardzo ułatwia pracę i zarządzanie flotą.


Manson

Napisano 06 marzec 2019 - 15:50

My korzystamy w firmie z systemu lokalizuj.com i faktycznie zaoszczędziliśmy sporo czasu i nerwów. 

Jeżeli chodzi o ceny to są różne warianty, my wybraliśmy opcję z gps za 259 zł i abonamentem 27 zł ;-)


dyzia

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:11

Rozwiązania logistyczne dla firm są naprawdę przeróżne obecnie, warto wybrać takie, które zoptymalizują działanie firmy :) 


Napisano 18 grudzień 2018 - 09:44

Ja korzystam z systemu monitoringu gps od lokalizuj.com , bardzo sprawną aplikację mam od nich, dużo czasu zaoszczędzam dzięki temu a i koszty niższe są. Aplikacja ma przejrzyste raporty, które ułatwiają komfortową analizę danych oraz ich wygodną archiwizację.

Szczerze to nie słyszałem o tym systemie, ale poprzedni mnie niestety zawiódł więc szukam czegoś nowego. Orientujesz się może jak wyglądają u nich ceny urządzeń i abonamentów?


Napisano 13 listopad 2018 - 10:58

Monitorowanie floty to super sposób na obniżenie kosztów przejazdów. Ja nie posiadam do tego specjalistycznego oprogramowania, korzystam z modułu w moim systemie ERP Odoo. Bez problemu śledzę i zarządzam samochodami z dowolnego urządzenia :) no i nie płacę


Corpoint

Napisano 04 wrzesień 2018 - 07:38

Myślę, że takie systemy naprawdę wiele dają. Skoro technologia daje takie możliwości to trzeba korzystać.


PawełP32

Napisano 22 sierpień 2018 - 08:56

Odpowiednie zarządzanie flotą samochodów w firmie jest naprawdę ważne, dlatego powinniśmy podejść do tego na spokojnie i odpowiednio się do tego przygotować. W naszej firmie znacząco pomaga nam system flotman https://www.flotman....ochody-osobowe/ z którego korzystamy głównie na potrzeby zarządzania pracą naszych przedstawicieli handlowych. Oferują rozwiązania, które generują ogromne oszczędności m.in na paliwie, czy serwisie samochodów oraz zapewniają pewność co do realizacji zadań pracowników. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)