Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Magazyn na niebezpieczne towary - wyposażenie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Tymoteusz1

Napisano 26 luty 2020 - 18:22

Oczywiście, że tak. Musicie dzisiaj pamiętać o tym, ze jeśli postawicie na wykorzystanie odpowiednich opakowań, to będzie Wam o wiele prościej zabezpieczyć niebezpieczne towary. Jeśli nie wiecie, jak się za to zabrać, to najlepiej zajrzyjcie do https://www.schoelle...iki-magazynowe/ Tam znajdziecie więcej informacji na ten temat, co może być dla Was niesamowicie cenną sprawą. 


G0siaa

Napisano 18 luty 2020 - 23:32

Towar dodatkowo możesz zabezpieczyć pakując go w opakowania tekturowe. Ja zamawiam je od firmy www.crosspack.pl. Posiadają szeroką ofertę produktów o różnym kształcie i rozmiarze.


fiona45

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:57

Moim zdaniem najlepiej też pomyśleć o dobrej bramie przemysłowej. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.novoferm...rzeciwpozarowe/jest to ważny element, który może się przydać dla bezpieczeństwa. 


rebiton34

Napisano 19 styczeń 2020 - 16:48

Na pewno taki podnośnik nożycowy będzie niezbędny. Wiem bo sam prowadzę taki magazyn i jest to bardzo pomocne. Zajrzyj tam, może się przyda. 


mamarek44

Napisano 09 styczeń 2020 - 14:16

Na pewno jeśli zamierzasz trzymać w nim jakieś ciecze to przydadzą Ci się dobrej jakości tego typu https://sklep.ekorec...20L-uzywane/110  beczki plastikowe 220l. Moim zdaniem warto zainwestować w coś takiego aby później nie mieć problemów z przechowywaniem magazynowanych produktów. Polecam Ci zainteresować się tą ofertą. 


AmellA

Napisano 20 listopad 2019 - 22:36

Jeżeli chodzi o wyposażenie magazynów to często potrzebne są różnego rodzaju przenośniki. Firma Porkon produkuje takie przenośniki i inne urządzenia. Firma cechuje się wysoką jakością urządzeń i obsługą klienta na wysokim poziomie http://www.porkon.pl/dozatory.html


lalinn

Napisano 03 listopad 2019 - 21:23

Wyposażenie magazynu zazwyczaj dopasowuje się do rodzaju przechowywanych materiałów. Jak na przykład w przypadku towarów małogabarytowych stosuje się miniload https://nedcon.pl/produkty/miniload/ tak do składowania materiałów niebezpiecznych stosuje się odpowiednie zabezpieczenia i normy.


G0siaa

Napisano 26 październik 2019 - 18:16

Do zabezpieczenia towaru możesz użyć mocnych folii. Ja zamówiłam niedawno folie ochronne od firmy www.dx-tape.pl. Doskonale sprawdzają się podczas zabezpieczania parapetów i blatów kamiennych oraz płyt MDF. Obsługa klienta na pewno pomoże Ci wybrać odpowiednie produkty.


AmellA

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:20

Materiały niebezpieczne można przechowywać w specjalnie przeznaczonych do tego szafach. Firma Hartmann Tresore w swojej ofercie posiada szafy, które odpowiadają normie Europejskiej i są sprawdzone pod względem bezpieczeństwa. Oferta na stronie https://www.hartmann...-niebezpieczne/


Servus

Napisano 06 luty 2019 - 10:57

Skoro niebezpieczne towary to pewnie trzeba je ostrożnie przewozić. I tak i tak na pewno przydałby się wózek widłowy. Znam taki serwis wózków widłowych śląsk - http://cswimserwis.pl/poza tym można też u nich kupić części zamienne, no i oczywiście też kupić nowy lub używany wózek widłowy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)