Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Magazyn na niebezpieczne towary - wyposażenie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

AmellA

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:20

Materiały niebezpieczne można przechowywać w specjalnie przeznaczonych do tego szafach. Firma Hartmann Tresore w swojej ofercie posiada szafy, które odpowiadają normie Europejskiej i są sprawdzone pod względem bezpieczeństwa. Oferta na stronie https://www.hartmann...-niebezpieczne/


Servus

Napisano 06 luty 2019 - 10:57

Skoro niebezpieczne towary to pewnie trzeba je ostrożnie przewozić. I tak i tak na pewno przydałby się wózek widłowy. Znam taki serwis wózków widłowych śląsk - http://cswimserwis.pl/poza tym można też u nich kupić części zamienne, no i oczywiście też kupić nowy lub używany wózek widłowy.


radekos

Napisano 11 styczeń 2019 - 19:18

Jeśli szukacie solidnego wyposażenia to my skrzynki, regały magazynowe czy półki obrotowe kupowaliśmy w Rodło z Bytomia. https://www.rodlobytom.pl/ Dostaniecie tam różnego typu regały - plastikowe, wtykowe czy śrubowe. Firma szybko dostarcza zamówione towary, to tez ich duzy plus.


mleszczak

Napisano 28 listopad 2018 - 17:01

Taki magazyn na początku trzeba wznieść. Ja ze swojej strony proponuję skorzystanie z oferty firma Commercecon, która w kwestii wznoszenia konstrukcji stalowych nie ma sobie równych (to one najbardziej nadają się na wznoszenie takich budowli, bo są tanie i trwałe). 


RobertiPatrycja

Napisano 23 październik 2018 - 14:04

Myślę że w Mag Complex powinno się udać dostać Ci ten regał co chcesz i co potrzebujesz do siebie do magazynu. Mają urozmaiconą ofertę modele o różnym rozkładzie, ja mam bardzo dobre doświadczenia jeśli chodzi o eksploatację regałów wspornikowych od nich. Mocne stabilne kompatybilne. Firma prowadzi swoją stronę na https://www.mag-complex.pl/


Patka79

Napisano 14 sierpień 2018 - 12:38

Przy takiej inicjatywie pomyślałabym o zamontowaniu odpowiednich sprzętów. Przede wszystkim systemy magazynowe wydają mi się absolutnie niezbędne do tego, by w bezpieczny sposób przechowywać niebezpieczne substancje – bez tego ryzyko jest po prostu zbyt dużo, to pewnie nawet nie przeszłoby przepisów BHP. Oczywiście jakie dokładnie systemy, to jest zależne od tego, jakie konkretne będą to substancje. Po prostu trzeba to głębiej przemyśleć. Ta firma http://www.intralog.pl/pl/ ma bardzo bogatą ofertę, która może nam posłużyć za pewną bazę do takich rozważań – warto dokładnie sobie przejrzeć, co na rynku jest oferowane i co warto zakupić. Zresztą to profesjonalna firma i w razie zakupu to właśnie do nich bym się z takim czymś kierowała. Na dobry początek w takim przypadku zainteresowałabym się chyba specjalistycznymi regałami.


Forumowicz84

Napisano 01 sierpień 2018 - 11:20

Czy można korzystać z czegoś takiego, jak naświetla dachowe jeśli magazyn ma przechowywać niebezpieczny towar? Czy naświetla dachowe w jakiś sposób w tym przeszkadzają? Bo zastanawiam się nad wprowadzeniem czegoś takiego, jak naświetla dachowe do swojego magazynu, ale teraz co w wypadku, gdyby osoba wynajmująca chciała przechowywać takie rzeczy?


aronr

Napisano 31 lipiec 2018 - 12:54

Zazwyczaj takie hale są bardzo wysokie i nie posiadają zbyt wielu okien, dlatego też wymagają doświetlania. Najlepiej do tego nadają się świetliki dachowe. Najlepsze 
świetliki dachowe Warszawa można nabyć w firmie Warlux. Są one bardzo dobre jakościowo i atrakcyjne cenowo. Jeśli więc chcesz nabyć dobrej jakości świetliki dachowe w korzystnej cenie, koniecznie skuś się właśnie na te.


asari

Napisano 30 lipiec 2018 - 21:35

Zagospodarowanie magazynu zależy w dużej mierze od przestrzeni jaką dysponujemy oraz od charakteru samej działalności. Tutaj można sprawdzić na czym dokładnie polega projektowanie magazynów.


Wojtek541

Napisano 30 październik 2017 - 13:05

Jeżeli chodzi o wysokiej jakości materiały i wyposażenie do magazynu to powinieneś zajrzeć do oferty http://ekologia-bhp.plmyślę, że się nie zawiedziesz :)

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)