Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Magazyn na niebezpieczne towary - wyposażenie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 23 czerwiec 2021 - 22:14

Bez względu na asortyment magazynu, jego niezbędnym wyposażeniem są dobre wózki widłowe. Niezawodne akumulatory do wózków wiodących marek oferuje firma TRAX Polska. Polecam ich produkty i usługi.


murci

Napisano 01 grudzień 2020 - 21:41

Do magazynowania i transportu jest potrzebne wiele produktów, o których na samym początku się często zapomina. Przeróżne maty, trawersy, czy osprzęt do wózków widłowych. Tutaj jest tego całkiem sporo - https://mipromet.pl/pl/60-produktya każdy kto choć trochę ma do czynienia z taką branżą wie, że jakość w przypadku takich rzeczy jest bardzo ważna. 


G0siaa

Napisano 24 październik 2020 - 20:48

Na pewno będziesz musiał zabezpieczyć swoich pracowników w odpowiednia odzież ochronną. Ja zamówiłam obuwie, rękawice, kaski, spodnie i kurtki od firmy www.mbtechnika.pl. Wszystkie produkty posiadają wysoką jakość oraz bardzo dobre wykonanie.


Jarecki85

Napisano 24 lipiec 2020 - 08:53

Jeżeli chodzi o niebezpieczne elementy to w wielu przypadkach przydają się na pewno pojemniki medyczne. Moim zdaniem każdy magazyn czy też zakład powinien mieć je w swoim asortymencie.


Napisano 12 czerwiec 2020 - 21:48

Polecam sprawdzić ofertę firmy Maglo. Mają spory wybór dobrych sprzętów do magazynów w korzystnych cenach.


Tymoteusz1

Napisano 26 luty 2020 - 18:22

Oczywiście, że tak. Musicie dzisiaj pamiętać o tym, ze jeśli postawicie na wykorzystanie odpowiednich opakowań, to będzie Wam o wiele prościej zabezpieczyć niebezpieczne towary. Jeśli nie wiecie, jak się za to zabrać, to najlepiej zajrzyjcie do https://www.schoelle...iki-magazynowe/ Tam znajdziecie więcej informacji na ten temat, co może być dla Was niesamowicie cenną sprawą. 


G0siaa

Napisano 18 luty 2020 - 23:32

Towar dodatkowo możesz zabezpieczyć pakując go w opakowania tekturowe. Ja zamawiam je od firmy www.crosspack.pl. Posiadają szeroką ofertę produktów o różnym kształcie i rozmiarze.


fiona45

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:57

Moim zdaniem najlepiej też pomyśleć o dobrej bramie przemysłowej. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.novoferm...rzeciwpozarowe/jest to ważny element, który może się przydać dla bezpieczeństwa. 


rebiton34

Napisano 19 styczeń 2020 - 16:48

Na pewno taki podnośnik nożycowy będzie niezbędny. Wiem bo sam prowadzę taki magazyn i jest to bardzo pomocne. Zajrzyj tam, może się przyda. 


mamarek44

Napisano 09 styczeń 2020 - 14:16

Na pewno jeśli zamierzasz trzymać w nim jakieś ciecze to przydadzą Ci się dobrej jakości tego typu https://sklep.ekorec...20L-uzywane/110  beczki plastikowe 220l. Moim zdaniem warto zainwestować w coś takiego aby później nie mieć problemów z przechowywaniem magazynowanych produktów. Polecam Ci zainteresować się tą ofertą. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)