Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wózek widłowy - jaki wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 23 styczeń 2020 - 20:58

Ja polecam  firmę Euro Części, która oferuję części do wózków widłowych wiodących firm. Firma Euro Części dostarcza również nowe i używane wózki widłowe i firma  znajduje się w Gliwicach na Głównej 16. 


G0siaa

Napisano 04 styczeń 2020 - 17:27

Zależy także od zastosowania. Możesz przejrzeć ofertę firmy www.zuhwozki.szczecin.pl. Posiadają szeroki wybór wózków spalinowych, elektrycznych oraz wózków z napędem gazowym. Ja zdecydowałam się na wózek spalinowy i jestem z tego rozwiązania zadowolona.


PawluM

Napisano 13 listopad 2019 - 18:44

Rodzajów wózków jest całkiem sporo, dopasowane są one do różnych prac magazynowych i nie tylko. Najlepiej będzie skonsultować się z firmą, która ma takie wózki w swojej ofercie. Można takie wózki kupić, a także wynająć. Sporo firm korzysta z takiej oferty. Zerknijcie sobie na stronkę https://get-a-truck.pl/ Wynajmiecie tu wózki widłowe w Łodzi, Lublinie i okolicach. W cenie wynajmu macie serwis, więc możecie spokojnie korzystać z tych maszyn bez strachu o awarie.


Jędrek

Napisano 29 październik 2019 - 15:44

My wynajmowaliśmy wózki widłowe i to dla nas, na użytki magazynowe, było bardziej opłacalne niż zakup. Korzystaliśmy z usług portalu Oshare, gdzie jest szereg ogłoszeń wynajmu różnego typu - https://oshare.pl/133-wozki-widlowe


rei

Napisano 28 październik 2019 - 18:49

Może przeanalizują parametry poszczególnych wózków widłowych. Jeżeli nie jesteś przekonany i chciałbyś sprawdzić poszczególne sprzęty, dobrą opcją będzie też ich wynajem. A tak się składa, że firma https://altri.pl/wynajem oferuje wypożyczanie najróżniejszych wózków:  wielokierunkowych, terenowych, teleskopowych, podwieszanych, widłowych,  reach truck i wiele innych.

Napisano 17 sierpień 2019 - 12:29

Polcema skontaktować się z firmą www.maglo.com.pl mają profesjonalne doradztwo oraz pełną obsługę 


Napisano 11 sierpień 2019 - 20:06

Ja zdecydowałem się na wózki widłowe spalinowe. Mają dużą moc i gwarantują bezawaryjną pracę przez długie lata. Wózki zamówiłem w bardzo dobrej cenie od firmy zuhwozki.szczecin.pl. Oprócz sprzedaży oferują także wynajem, serwis i montaż instalacji LPG.


Napisano 12 marzec 2019 - 12:24

Zgadzam się, też mamy wózek od IPZ, to bardzo solidna firma, mają doświadczenie na rynku. Wózki są tam w dobrych cenach, my akurat wynajmujemy i warunki wynajmu są bardzo dobre, wózek dobrze działa, także po całości jesteśmy zadowoleni z wyboru.

 


Napisano 05 luty 2019 - 19:44

Spory wybór wózków widłowych znajdziesz też w ofercie firmy zuhowozki.szczecin.pl. Co do wyboru to najlepiej zastanowić się na czym Ci najbardziej zależy i jaki ciężar będzie chciał nimi przewozić. Na pewno pracownicy firmy Ci podpowiedzą co wybrać, aby być zadowolonym.


Servus

Napisano 01 luty 2019 - 09:41

Zależy czy chce się kupić nowy czy używany, do jakiego typu pracy itp. Najlepiej pojechać do sklepu żeby doradzili. Ja np. kupowałem od firmy http://cswim.pl/ używany Hyster. Świetna cena. Jedyne co, to po dwóch latach trzeba było oddać do nich do serwisu. No ale też sprzedają części do wózków widłowych Hyster, więc również fajnie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)