Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wózek widłowy - jaki wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 luty 2020 - 12:59

Witam,
Polecam firmę www.maglo.com.pl Bardzo miła i szybka obsługa oraz profesjonalne podejście do
klienta. W zakładce "NEWSROOM" jest wiele ciekawych artykułów, które z pewnością pomogą przy wyborze odpowiedniego wózka widłowego.
Pozdrawiam
 
Magda

segeda

Napisano 21 luty 2020 - 09:15

Różne wózki widłowe mają swoje zalete i wade, lepiej zapytać o tym profesionałów

 

Polecam w tej sprawie firmu "https://www.maglo.com.pl/".Wysyłka na terenie całej Polski za za dobrą cenę.

Kontakt:

ul. Jana 2/73, 91-350 Łódź

+48 42 30 73 070
+48 501 685 300

biuro@maglo.com.pl

https://www.maglo.com.pl/


kerryjane72

Napisano 19 luty 2020 - 07:40

Rodzajów wózków widłowych jest całkiem sporo, a firm, które je produkują to chyba jeszcze więcej. Warto poradzić się kogoś kto się na tym po prostu zna. Możecie zamiast kupować wózek, który na pewno jest sporym wydatkiem, zdecydować się na jego wynajem. Zastanawialiście się może nad takim rozwiązaniem? Na stronie https://wynajemwozko...zplatna-wycena/ znajdziecie firmę, która ma w swojej ofercie przeróżne wózki. Otrzymacie wycenę, dowóz wózka w dowolne miejsce i gwarancje serwisu, napraw.


Napisano 23 styczeń 2020 - 20:58

Ja polecam  firmę Euro Części, która oferuję części do wózków widłowych wiodących firm. Firma Euro Części dostarcza również nowe i używane wózki widłowe i firma  znajduje się w Gliwicach na Głównej 16. 


G0siaa

Napisano 04 styczeń 2020 - 17:27

Zależy także od zastosowania. Możesz przejrzeć ofertę firmy www.zuhwozki.szczecin.pl. Posiadają szeroki wybór wózków spalinowych, elektrycznych oraz wózków z napędem gazowym. Ja zdecydowałam się na wózek spalinowy i jestem z tego rozwiązania zadowolona.


PawluM

Napisano 13 listopad 2019 - 18:44

Rodzajów wózków jest całkiem sporo, dopasowane są one do różnych prac magazynowych i nie tylko. Najlepiej będzie skonsultować się z firmą, która ma takie wózki w swojej ofercie. Można takie wózki kupić, a także wynająć. Sporo firm korzysta z takiej oferty. Zerknijcie sobie na stronkę https://get-a-truck.pl/ Wynajmiecie tu wózki widłowe w Łodzi, Lublinie i okolicach. W cenie wynajmu macie serwis, więc możecie spokojnie korzystać z tych maszyn bez strachu o awarie.


Jędrek

Napisano 29 październik 2019 - 15:44

My wynajmowaliśmy wózki widłowe i to dla nas, na użytki magazynowe, było bardziej opłacalne niż zakup. Korzystaliśmy z usług portalu Oshare, gdzie jest szereg ogłoszeń wynajmu różnego typu - https://oshare.pl/133-wozki-widlowe


rei

Napisano 28 październik 2019 - 18:49

Może przeanalizują parametry poszczególnych wózków widłowych. Jeżeli nie jesteś przekonany i chciałbyś sprawdzić poszczególne sprzęty, dobrą opcją będzie też ich wynajem. A tak się składa, że firma https://altri.pl/wynajem oferuje wypożyczanie najróżniejszych wózków:  wielokierunkowych, terenowych, teleskopowych, podwieszanych, widłowych,  reach truck i wiele innych.

Napisano 17 sierpień 2019 - 12:29

Polcema skontaktować się z firmą www.maglo.com.pl mają profesjonalne doradztwo oraz pełną obsługę 


Napisano 11 sierpień 2019 - 20:06

Ja zdecydowałem się na wózki widłowe spalinowe. Mają dużą moc i gwarantują bezawaryjną pracę przez długie lata. Wózki zamówiłem w bardzo dobrej cenie od firmy zuhwozki.szczecin.pl. Oprócz sprzedaży oferują także wynajem, serwis i montaż instalacji LPG.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)