Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Czy montaż kamery w samochodzie ma sens?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Wojtek541

Napisano 14 wrzesień 2021 - 07:57

Ja uważam, że zdecydowanie warto i szczególnie jeżeli dużo jeździcie w mieście i zależy Wam na tym aby bezpiecznie sobie śmigać i wszędzie się zmieścić bez żadnych otarć i uszkodzeń. Jeśli jeszcze na nic ciekawego nie trafiliście to jak najbardziej polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez https://orllo.pl/kam...w-lusterku.htmlu których znajdziecie też wersję w lusterku cofania ORLLO LX-60 DUAL GPS. Nagrywa w jakości Full HD, ma linie pomocnicze przy cofaniu, do tego kąt widzenia kamery przedniej to 140°, tylnej to 130° i tryb parking. Niezła opcja, cena według mnie optymalna :)


Napisano 18 marzec 2020 - 19:14

Montaż nie tylko kamery w samochodzie ma sens, przynajmniej dla mnie. Uwielbiam bogato wyposażone auta, pełne gadżetów ułatwiających prowadzenie, albo ratujących w kryzysowych sytuacjach. Jeżeli szukacie miejsca w którym można kupić bardzo wiele produktów do doposażenia Waszych aut to polecam sklepik 4x4 terenowiec i kontakt z nimi


fashion.victim

Napisano 04 marzec 2020 - 10:34

Kamera może być przydatna w przypadku, gdy dojdzie do nieprzyjemnych sytuacji, może wykryć choćby kto zawinił w wypadku drogowym.


Corpoint

Napisano 03 grudzień 2018 - 06:26

Ma bardzo duży, w razie czego jest czarno na białym co się wydarzyło.


Napisano 29 listopad 2018 - 21:31

moim zdaniem ma, coraz więcej wariatów na drodze. Ja tam mam kamerkę i używam. Zawsze masz dowód do sprawy. Nawet kupiłem taką z wifi , od razu można przesłać filmik czy zdjęcie, można ją też z innym urządzeniem sparować. Super jest, mam tą Xblitz X5 wifi


Bybep

Napisano 20 listopad 2017 - 08:27

Wiadomo że warto, bo teraz jest coraz więcej ze tak powiem debili, na drogach.


ŁukaszP56

Napisano 19 listopad 2017 - 21:04

Jeżeli są to rzeczywiście wysokiej jakości rejestratory samochodowe to moim zdaniem warto zainwestować w rejestrator. Ważne aby miał szeroki kąt widzenia, zabezpieczenia nagrania, dobra jakość obrazu i dźwięku oraz obslugiwal wieksze karty pamięci. Możesz zerknąć do oferty sklepu https://www.aze.com.plgdzie kilka naprawdę ciekawych typów będziesz mógł znaleźć :)

OShon

Napisano 29 wrzesień 2013 - 15:42

Rejestracje video jak i zapis prędkości oferują również komórki GSM. Wystarczy przykleić na szybę przyssawkę oraz ładowarkę wsadzić w gniazdko zapalniczki. Niestety należy się przyzwyczaić do tego aby urządzenie Nie zapychać zdjęciami oraz co ważniejsze, wyciągnąć z kieszeni i włączyć rejestrację. Tym sposobem mamy 2 urządzenia w jednym.


Napisano 10 wrzesień 2013 - 10:38

Oczywiście, że takie rejestratory samochodowe mają sens. Ostatnio nagrałem naszczęście niegroźny wypadek i jako świadek pokazywałem go policji. Super sprawa.


Napisano 09 sierpień 2013 - 09:07

Na pewno ma jakiś sens. Chociaż zastanawiam się czy w Polsce (podobnie jak już jest w Anglii) przyjmą się systemy lokalizacyjne monitorujące zachowania kierowców na drodze (oferuje to polski Finder). Jeździsz bezpiecznie i bezkolizyjnie (ubezpieczyciel to wie dzięki systemowi), płacisz mniej za ubezpieczenie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)