Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Opakowania z towrzyw sztucznych, a transport warzyw i owoców


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

JarekDon

Napisano 30 wrzesień 2020 - 18:29

Na ten moment jeżeli będziecie potrzebowali dobrej jakości opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych i co ważne zapewniających pełne bezpieczeństwo przy transporcie kosztownych sprzętów to uważam, że warto zwrócić uwagę na https://www.protective-foam.com/ którzy będą w stanie przygotować Wam dokładne tablice cieni w zależności od konkretnych wymagań. My jako, że pracujemy na sprzęcie wartym kilka/kilkanaście tysięcy potrzebujemy pełnego bezpieczeństwa i naprawdę jesteśmy zadowoleni z wyboru. Pozdrawiam!


fashion.victim

Napisano 04 marzec 2020 - 10:29

Wybór odpowiednich pojemników do przechowywania i transportu to podstawa, jeżeli chce się zachować jakość produktów i uniknąć ich uszkodzenia. Więcej o tym można dowiedzieć się w artykule: https://www.bekuplas...i/blog/197.html, który może pomóc w wyborze właściwego produktu przeznaczonego do tego celu, zwłaszcza gdy chodzi o transport żywności.


Napisano 08 październik 2019 - 13:44

OPAKOWANIA TRANSPORTOWO-MAGAZYNOWE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO – PROSTO OD PRODUCENTA . Sprawdź www.fach-pak.pl


Jol70po

Napisano 28 sierpień 2019 - 20:01

Jeśli poszukiwalibyście dostawcy drewnianych skrzynek lub łubianek na owoce i warzywa to polecam firmę http://www.drewnopak.pl/. Skrzynki wykonane solidnie są wytrzymałe i mocne. Dobra, konkurencyjna cena.


PaveloS

Napisano 15 marzec 2019 - 00:03

Materiały opakowaniowe a także palety, podesty, skrzynie drewniane do transportu lądowego, morskiego i lotniczego możecie kupić w Jaremar z Chorzowa http://www.jaremar.eu/pl Firma mega solidna, rzetelna, z dobrymi cenami i elastycznością w podejściu do klienta. Oceniamy ich jak najlepiej.


enzymata

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:45

A to na pewno. Dzisiaj takie rzeczy są cały czas przestrzegane. Nie piszecie nic o transporcie pieczywa. Tutaj też niezbędne są specjalne skrzynki. Przeczytać o nich możecie na stronie: http://toczytam.pl/s...esna-piekarnia/. Sprawdźcie, co przyda się w piekarni.


Arystokratka

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:51

Czytałam niedawno, że takie opakowania muszą posiadac jakieś specjalne certyfikty. Tylko zapomniałam ich nazwy.


kawartt23

Napisano 20 listopad 2017 - 16:39

Ciekawe opcje dajecie w zakresie tych tworzyw sztucznych, bardzo mi się podobają oferty które proponujecie, jak dla mnie rewelacja. Polecam także sklep : https://www.dyskont-techniczny.pl/ w którym można kupić każdego rodzaju Tworzywa sztuczne w bardzo dobrych cenach. Polietyn, poliamid, poliwęglan i wiele innych ciekawych tworzyw sztucznych ! Między innymi kupicie tam świetne opakowania dla warzyw i owoców !


Napisano 30 sierpień 2017 - 10:56

Można też środki chemiczne i farmaceutyczne, jeśli potrzebują być w stałej temperaturze.

Arystokratka

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:37

Z tego co widziałam, to ten producent http://www.erg-system.pl/ posiada w swojej ofercie skrzynki i opakowania do przewożenia żywności (warzyw, owoców, mięs, czy nawet wyrobów piekarniczych). Dlatego myślę, że warto zainteresować się jego ofertą.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)