Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Czy można oszukać GPS?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Dikana

Napisano 29 lipiec 2019 - 10:24

Cóż, śledzenie paczek lub czegokolwiek innego nie stanowi żadnego problemu. Możesz po prostu podziwiać takie strony jak https://pkge.net/pl/...s/poczta-polska i sprawdzić swoje pakiety i gdzie są. JAK dla mnie łatwiej nauczyć się korzystać z Google i nie zadawać głupich pytań na forach.


PawełP32

Napisano 28 czerwiec 2019 - 11:30

Podzielam pozytywna opinię na temat propozycji w zakresie systemu do monitoringu GPS od producenta Flotman, ponieważ wprowadza stale nowe innowacyjne rozwiązania dzięki czemu jest to dużo wydajniejsze rozwiązanie i o zwiększonej skuteczności. Mam nadzieję, że również u Was będzie to rozwiązanie wydajne i skuteczne bo z tym też nie jest wcale tak łatwo. 


Sleep

Napisano 05 marzec 2019 - 07:14

Jakoś na pewno można, ale pewnie nie jest to najłatwiejsze zadanie. ;)


fabrynka

Napisano 01 marzec 2019 - 10:54

Takie systemy mają chyba za zadanie nie tylko kontrolę kierowcy, ale też monitorowanie jego bezpieczeństwa? Wg mnie nie ma sensu kombinować... Są różne nowoczesne rozwiązania logistyczne dla firm, branża idzie do przodu - i dobrze. Nie ma sensu z tymi zmianami w taki sposób walczyć. 


Wojtek541

Napisano 26 luty 2019 - 13:55

Ciężko tak naprawdę powiedzieć, natomiast ja bym jednak tego nie robił ponieważ lepiej się nie narażać, szczególnie jeśli korzystasz z takiego systemu jak Flotman, który umożliwia zachowanie kontroli na lokalizacją gps samochodów, zużyciem paliwa, stanem auta czy też zabezpieczeniem strefy ładunkowej. 


Napisano 26 sierpień 2014 - 13:59

Moim zdaniem bardzo dobrze, że tak jest, bo nieuczciwość należy zwalczać, czy to ze strony pracownika czy pracodawcy. Sam korzystam takiego systemu, moje auta podpięte są pod SATIS i jest to jedna z pierwszych rzeczy o jakich informuje nowych kierowców. Niektórzy nie zgadzają się na pracę w takich warunkach, ale znaczna większość akceptuje to rozwiązanie bo ma świadomość, że skoro sam wymagam uczciwości, to również jestem uczciwy i działa to komplementarnie.

katarzynako

Napisano 17 kwiecień 2014 - 13:56

Myślę, że można oszukać przecież są zagłuszacze ale wydaje mi się że nie wszystkie systemy ponieważ są różne zabezpieczenia, jedne są lepsze a drugie gorsze. Ja używam w zasadzie od niedawna Satis gps i przetestowałam go z takim zagłuszaczem sygnału. Na szczęście system sobie z tym poradził. Więc jest nadzieja. ;)


Napisano 03 luty 2014 - 09:02

Nawigacją, którą nie można oszukać jest TomTom. Wliczony w cenę pakiet Traffic, obsługiwany za pomocą transmisji Bluetooth, oznacza, że telefony z Androidem współpracują z nim bez problemu.

 


Ginglas

Napisano 29 październik 2013 - 00:28

Z pewnością jest to coraz trudniejsze ale kierowcy są specyficzną grupą osób, które znajdą obejście na wszystkie blokady :)


Napisano 17 październik 2013 - 23:41

Zgadzam się. Niestety nadal zdarzają się przypadki nieuczciwych pracowników, którzy tylko kombinują jak oszukać system i pracodawcę. Jakiś czas temu mieliśmy system monitoringu GPS nie najlepszej jakości i przyznaję, że był to błąd - chcieliśmy zaoszczędzić, nie rozeznaliśmy się na rynku i w efekcie kierowcy za pomocą zwykłej folii aluminiowej robili co chcieli. Po wykryciu oszustw, po pierwsze z większą rozwagą przyjmowaliśmy kierowców do pracy, po drugie wybraliśmy lidera na rynku jeśli chodzi o monitoring pojazdów. Teraz mamy system firmy PetSoft http://www.monitoring-gps.net/

i żadne folie mu nie straszne. Poza tym firma ma świetne wsparcie klientów - bardzo szybko reagują na jakiekolwiek problemy a na maile odpisują momentalnie. Warto czasem wybrać najlepszych i wreszcie generować jakieś oszczędności a nie tylko dokładać do interesu.

Pozdrawiam

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)