Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Co trzeba wiedzieć o kontenerach morskich?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Luiza82

Napisano 17 kwiecień 2019 - 20:54

Na ogromne doświadczenie i profesjonalizm można liczyć podejmując współpracę z firmą  www.net-cargo.pl. Jedną z usług jakie oferują jest transport kontenerów morskich. To fachowcy w temacie, dla których nie ma trudnych sytuacji. Doskonale radzą sobie w nieprzewidzianych warunkach, sprawując stałą pieczę nad ładunkiem podczas całego łańcucha dostawy. Zasługują na najwyższy szacunek i uznanie. 


Napisano 19 marzec 2019 - 15:07

Kontenery powinny być dobrze zabezpieczone przed wilgocią. Najlepiej poradzą sobie z tym specjalne pochłaniacze, jak np. Dewpack, który jest łatwy w zastosowaniu. Można go dostać np. w Pro-trans.

Napisano 01 marzec 2019 - 10:32

Dobre firmy powinny używać wszelkich zabezpieczeń, np. pochłaniaczy wilgoci, które zapewnią dobry stan produktów, które transportujecie. Nasza firma korzysta z Dewpack z Pro-trans.

szachmat89

Napisano 07 maj 2018 - 18:29

A myślicie, że transport produktów w drewnianych skrzyniach takich jak te ze strony https://skrzynietransportowe.eu/ jest bezpieczny? Podobno skrzynie transportowe z pełnego drewna to bardzo wytrzymałe skrzynie przeznaczone do transportu dużych lub/i  ciężkich przedmiotów, których środek ciężkości często zlokalizowany jest w niestandardowym miejscu. Ich konstrukcja pozwala na bezpieczny i relatywnie łatwy załadunek skrzyń na naczepy samochodów oraz do kontenerów. Skrzynie transportowe z pełnego drewna są idealne do transportu morskiego, a wzbogacone o komponenty  zabezpieczające towary przed wilgocią gwarantują dostawę towarów do klienta w niezmiennie doskonałej kondycji.


a.maria1987

Napisano 31 marzec 2018 - 20:12

Mnie interesuje także temat, jakim jest żegluga śródlądowa, ciekawi mnie, czy korzystacie z takiej formy transportu w swoich firmach? 


Patka79

Napisano 24 marzec 2018 - 18:51

Sporo informacji na ten temat znajdziecie także na stronie http://seacargoo.com.../import/turcjaKlienci, dla których czas oczekiwania na ładunek nie jest czynnikiem krytycznym, mogą zdecydować się na korzystanie z usług transportu morskiego. Aby mieć w pełni świadomość warunków przewozu morzem, warto poznać standardowe typy, wymiary, konstrukcja, oznakowanie oraz kontrola bezpieczeństwa jednostki transportowej tego typu. Pomysłodawcą masowego zastosowania kontenerów w transporcie morskim był Malcolm McLean. Przedsiębiorca, który przed 20 lat z sukcesami prowadził firmę zajmującą się transportem drogowym, w 1955 roku zdecydował się na jej sprzedaż.


Napisano 08 marzec 2018 - 11:29

Świetnym przykładem firmy doświadczonej w transporcie kontenerów morskich jest www.net-cargo.pl. Transport ładunków o nietypowych wymiarach nie jest dla nich problemem. W związku z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo towaru , można w pełni liczyć na najwyższy poziom świadczonych usług. Transport obsługują kontenery 20', 40', 45', HQ', a także chłodzone. Ogromnym atutem jest także możliwość ubezpieczenia towaru za pośrednictwem sprawdzonych Ubezpieczycieli.

Napisano 20 grudzień 2017 - 01:32

Ja orientuje się jedynie w kontenerach budowlanych. :) Mam parę od firmy kontener-serwis.pl i są niezbędnym elementem u nas na budowie. Można zarówno wynająć co kupić, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, to serdecznie polecam!

tomek34h

Napisano 23 listopad 2017 - 19:25

Dla osób zajmujących się importem morskim to podstawowe abecadło.


Napisano 15 listopad 2017 - 12:44

Kontenery są wykorzystywane w różnych celach i warunkach. Na pewno warto tutaj pomyśleć o sprawdzonej firmie, w zależności od tego, czego się oczekuje, bo kontenery mogą być różne, a chociażby firma www.modularsystem.pl/oferta/rozwiazania-dla-wojska/ specjalizuje się w systemach modułowych i kontenerach, także do użytku wojskowego.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)