Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: organizacja koncertu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

luke45

Napisano 20 kwiecień 2021 - 08:12

Myślicie, że latem będą koncerty? Uk już otwarte


wera_

Napisano 01 luty 2021 - 11:41

Należy również pamiętać o zoragnizowaniu odpowiedniego zaplecza sanitarnego dla uczestników. Tutaj nie możemy zapomnieć również o osobach, do których takie zaplecze trzeba odpowiednio przygotować. Niezawodnym rozwiązaniem jest toaleta przenośna dla niepełnosprawnych - dzięki ustawieniu choć jednej takiej kabiny możemy być pewni, że zapewnimy komfort wszystkim uczestnikom koncertu. 


G0siaa

Napisano 22 wrzesień 2020 - 10:58

Zgadzam się z poprzednikiem. Musisz zadbać także o zabezpieczenie medyczne imprezy masowej. Ja w tym zakresie współpracuję z firmą www.ol-med.eu. Dysponują wykwalifikowanym i doświadczonym personelem oraz nowoczesnym sprzętem medycznym. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.


Sleep

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:39

Organizator takiego wydarzenia pomyśleć musi o bardzo wielu różnych szczegółach. Samemu dość trudno więc dobrze sobie z tym poradzić.


pomocna

Napisano 26 sierpień 2019 - 11:21

Jakiś czas temu zajmowałam się organizacją takiego koncertu i jak najbardziej musisz najpierw uzyskać zgodę na imprezę masową. Zanim cokolwiek innego zaczniesz załatwiać to się tym zajmij. co do pozostałych spraw to musisz wszystko wynająć, scena, nagłośnienie, elementy ogrodzenia, głównie bramki, toalety przenośne https://wcserwis.pl/...nosna-warszawa/ załatwiania jest naprawdę dużo, myślę że w jedną osobę może być ciężko. Podstawa to muzyka na koncercie, po pozwoleniu zajęłabym się dlatego dogrywaniem szczegółów z zespołem, koniecznie z wpłatą zaliczki. Chcesz mieć przecież pewność, że się nie rozmyślą. 


andreabb

Napisano 30 czerwiec 2018 - 20:54

Na pewno przy takiej imprezie przydałyby się ekrany plazmowe, aby wyświetlać na nich obraz z kamer, bo przy dużej ilości osób to, co się dzieje na scenie, pozostanie niewidoczne. 


marta80

Napisano 04 czerwiec 2018 - 18:04

Dobrze jest pomyśleć o atrakcji. Świetną na taką okazję będzie pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. Jego pokazy przyciągają ogromną uwagę. Dawid ma bardzo duży talent i jest mistrzem Polski RedBull we freestyle football. Tutaj są namiary http://kojakfree.com


maja1818

Napisano 29 maj 2018 - 15:53

Są fajne możliwości, jeśli chodzi o multimedia na imprezach plenerowych - można zobaczyć tutaj https://www.biznesev...-multimedialne/ :) 


Napisano 25 kwiecień 2018 - 08:05

Pamiętaj też o odpowiednim zabezpieczeniu takiej imprezy. Jeśli będzie kilkaset/kilka tysięcy osób, będzie trzeba zadbać o zabezpieczenie medyczne i ochronę aby nic się nie stało. Ja podczas organizacji różnych eventów korzystam z usług firmy liberandum.pl.


wera_

Napisano 05 maj 2017 - 11:08

Nie można zapomnieć o takich kwestiach jak sanitarnia. W tym celu należy postawić na przenośne kabiny prysznicowe lub WC. Moi znajomi organizują takie imprezy i zawsze stawiają w tej kwestii na WC Serwis - http://kabiny-i-umyw...-przenosne.pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)