Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pozycjonowanie sklepu internetowego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 25 styczeń 2018 - 10:39

Nie warto robić takich rzeczy na własną rękę bo można bardzo zaszkodzić. Istnieją agencje interaktywne, które zajmują się tworzeniem wizerunku w sieci. Najlepiej oddać sprawę w zaufane ręce. Poczytajcie o agencji Hoboo, na ich stronie znajdziecie mnóstwo informacji na temat tego, co robią. Myślę, że będzie to dobry wybór.


Napisano 17 grudzień 2017 - 23:34

tez mialem mały budżet na pozycjonowanie i zastanawialem sie czy to robic samemu, ale wszyscy mi odrazali. w koncu postanowilem znalezc agnecję ktora robi to profesjonalnie, ale nie zdziera. szukałem długo, ale ciężko było wybrać aż w koncu kolega polecił mi Coolbrand. korzystam i polecam


Napisano 13 grudzień 2017 - 14:17

hej, jeżeli chodzi o pozycjonowanie to warto zapoznać się z ofertą firmy PREMESSO z Częstochowy: premesso.pl :-)


Patka79

Napisano 08 grudzień 2017 - 11:49

Pozycjonowanie już sporo lat temu stało się dużo trudniejsze a także kosztowniejsze. Sam wybór Agencji SEO także nie należy do łatwych, bo jest ich na prawdę wiele i osoba, która nie ma na tym zielonego pojęcia może nie wiedzieć, która oferta jest najlepsza, która najgorsza, bo cena tutaj o niczym nie świadczy i sama spotkałam się z agencjami SEO, które miały wygórowane ceny, mały staż, niezbyt wykwalifikowanych specjalistów. Najlepiej jest zamówić wycenę SEO i Pozycjonowania u kilku agencji i spróbowac porównać ich oferty. Ja zamawiałam ostatnio wycenę tutaj https://www.semtec.pl/wycena-seo/ czyli u agencji SEO Semtec i otrzymałam bardzo konkretną ofertę cenową, w której zawarte były informacje o błędach w stronie a także szczegółowe informacje na temat pakietu. Takie oferty powinny być robione przez każą agencje!


Widoczni

Napisano 30 listopad 2017 - 16:00

Konkurencja na rynku w wielu branżach jest coraz większa przez pozycjonowanie sklepu jest coraz trudniejsze i bardziej kosztowne. Aby osiągnąć sukces należy połączyć trzy działania: optymalizację seo, strategię content marketingową oraz link building. Więcej o tym jak skutecznie pozycjonować sklep internetowy znajduje się pod tym adresem https://widoczni.com...-internetowego/


marikaa

Napisano 27 listopad 2017 - 06:23

Pozycjonowanie jest niewątpliwie bardzo skuteczne ale moim zdaniem nie warto ograniczać się tylko do tego, Warto skorzystać z pomocy doświadczonej agencji interaktywnej, która pomoże nam w profesjonalnej reklamie i byciu bardziej ,,widocznym" w sieci. Ja ze swojej strony polecam PromoTraffic http://promotraffic.pl/ - mają duże doświadczenie, wiele ciekawych i przede wszystkim skutecznych narzędzi, które są w stanie wypromować każdy biznes :)


paulanka

Napisano 21 listopad 2017 - 11:54

Pozycjonowanie jest na pewno istotną kwestią, możemy skorzystać z profesjonalnej agencji, ale możemy też sami doszkolić się  w tej dziedzinie :)


Napisano 09 listopad 2017 - 12:54

Pozycjonowanie jest bardzo istotną kwestią, którą najlepiej zajmują się profesjonalne agencje. Ja korzystam z usług Nakatomi, która prowadzi dla mnie kampanię internetową w sieci. Bardzo owocna współpraca. 


tilos

Napisano 02 listopad 2017 - 15:04

pozycjonowanie to jedno z najbardziej popularnych i jednocześnie skutecznych narzędzi reklamy w sieci. Ja od jakiś 3 miesięcy współpracuję z agencją soluma sem z Warszawy, która wg mnie proponuje bardzo skuteczne rozwiązania a pozycjonowanie mają opanowane do perfekcji. 


Wojtek541

Napisano 11 wrzesień 2017 - 21:45

Jeżeli również chcecie rozszerzyć trochę bardziej działania niż samo SEO to polecam zajrzeć do agencji Buzzmarket, gdzie prowadzą naprawdę fajne i skuteczne kampanie niskobudżetowe w sieci.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)