Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak zaaranżować pokój dziecięcy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

radoslaw

Napisano 29 wrzesień 2020 - 11:16

Według mnie sporo dekoracji i elementów wyposażenia dziecięcego pokoju wykonać można samodzielnie wykorzystując jakieś materiały z różnego rodzaju sklepów. Tkaniny bawełniane doskonale nadają się do wykonania interesujących rzeczy i są dla dzieci bezpieczne, więc polecam ich zakupem się zainteresować. ^_^


G0siaa

Napisano 22 wrzesień 2020 - 18:42

Piękny fotoobraz patiks. Też mam zamiar taki zamówić.


Napisano 31 sierpień 2020 - 19:42

W Fiki Miki mają bardzo fajne i przede wszystkim przebadane, atestowane materace dla dzieci. Kupowalismy od nich materac dla syna, już z tych drugich. Ten Odeo +, polecam


Gustav2

Napisano 25 sierpień 2020 - 09:17

A macie pomysły na niewielki pokój dla rodzeństwa? Kompletnie nie wiem, jak go zaaranżować, aby był funkcjonalny...?


Tomasz2

Napisano 03 sierpień 2020 - 05:41

Wykładzina to super sprawa do pokoju dziecka - daje poczucie przytulności no i można ją położyć samemu - co zmniejsza koszty. W dodatku, jeśli pod wykładzinę położysz dobry podkład, to dziecko będzie mieć ciepłą i cichą podłogę, a wiadomo, że dzieciaki najchętniej właśnie na podłodze się bawią. Dobrym podkładem pod wykładzinę jest pianocarpet firmy Organika. Jest on elastyczny i gęsty, poprawia izolacyjność akustyczną stropu od dźwięków uderzeniowych o 34 dB (przy grubości 5 mm) lub o 44 dB (przy grubości 10 mm). Dodatkowo także podłogę dociepla. My jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru podłogi w pokoju dzieci.


emi83

Napisano 20 lipiec 2020 - 09:46

Kiedy urządzaliśmy pokój dla naszych synów przeglądałam internet, czasopisma i szukałam inspiracji. Znalazłam ciekawą stronę na której zamieszczona są projekty wnętrz oraz ciekawe artykuły na temat aranżacji wnętrz. Zobacz  https://e-wystroj-wn...a-inspiracje-c7 może i Ty znajdziesz pomysł na pokój. Poza tym na tej stronie można również skorzystać z fachowej pomocy. My się zdecydowaliśmy i nie żałujemy. Chłopaki mają piękny i funkcjonalny pokój :)


Martyneczka

Napisano 14 maj 2020 - 09:24

U moich córek jest fotoobraz a w zasadzie dwa fotobrazy ;) Bo są dwie córeczki ;) co do urządzenia pokoju, to ja mam białe meble w stylu skandynawskim. z czarnymi uchwytami. pokój jest pomalowany na blady róż. Na suficie mam jeszcze taką starą lampe papierową :P I myślę nad czymś z Azzadro, znalazłam coś ciekawego tutaj  https://www.ele-salon.pl


Napisano 23 kwiecień 2020 - 09:00

Polecam Ci zapoznać się aranżacjami na Fabryka Projektów. Ja z córką znalazłyśmy mnóstwo mądrych porad i pomysł na jej pokój. Postawiłam na białe meble i nie żałuje dodatki i dekoracje zmieniamy jak się znudzą , pokój wygląda wciąż jak nowy.


Baklazanka

Napisano 15 kwiecień 2020 - 20:39

Jeżeli to pokój starszego dziecka to może warto pomyśleć o jakiejś ciekawszej tapecie? Np z motywem kosmosu? Tutaj: http://naklejkomania...totapety-kosmos zerknijcie sobie. Wzory mają rozmaite. Przejrzyjcie sobie. Motyw mapy świata na ścianie może być też ciekawy. 


Arkadiusz Kędra

Napisano 17 marzec 2020 - 17:00

To prawda, przy czym generalnie tapety w pokoju dziecka to bardzo dobry pomysł. Sam bardzo chętnie postawiłabym na propozycje, dostępne np. w ofercie https://wallcolors.pl/101-tapety . Wybór propozycji z różnymi motywami jest tam bardzo szeroki. W związku z czym niewątpliwie do każdej aranżacji uda nam się wybrać coś ciekawego.  :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)