Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: biuro pod wynajem


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 15 sierpień 2019 - 11:01

Ktoś z was wspominał o BCB przy lotnisku na Azymutalnej w Gdańsku ? to szczerze polecam bo maja super sale konferencyjne z, których kilka razy mieliśmy okazję korzystać. 


kamil122

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:48

Odnośnie wynajmu biura w Krakowie polecam zapoznać się z ofertą: https://www.herbewo.krakow.pl/


Mariinka

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:36

Mało kogo przecież stać na wybudowanie, kupienie własnego biura. W biznesie też nie ma rzeczy pewnych, więc taka inwestycja może być troszkę ryzykowna. Jeżeli jednak postawicie na własne biuro, nie ważne czy budowę, czy też wynajem, to będziecie musieli odpowiednio je wyposażyć. Nowoczesne meble to podstawa, jednak też warto przemyśleć rozwiązania od firmy https://mikomaxsmart...iny-akustyczne/ Nie tylko umeblują wasze biuro, ale i także mogą zaproponować takie rozwiązania jak kabiny akustyczne.


fashion.victim

Napisano 24 maj 2019 - 11:53

Biur pod wynajem jest sporo, na pewno warto poszukać w sieci i na serwisach ogłoszeniowych


dancewithhim

Napisano 23 maj 2019 - 09:07

Kilka informacji o tym na co warto zwrócić uwage przy okazji wynajmowania dobrego biura dla siebie, znajduje się na tej stronie:

https://krakow-atrak...warto-pamietac/

Dobrze będzie dokładnie przestudiować, jakie bedą koszta wynajęcia biura dla siebie. Decydując się na wynajem biura warto pamiętać o fakcie, że sam czynsz nie stanowi jedynego kosztu wynajmu przestrzeni biurowej. W ostateczną sumę wchodzą także koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem budynku, w którym znajduje się wynajmowane biuro, czy media.....

 

Poza tym bardzo waznym aspektem jest również i lokalizacja. 


Napisano 21 maj 2019 - 06:28

Znam ten biurowiec w Gdańsku BCB przy lotnisku i moim zdaniem każdy chciał by tam wynająć swoje biuro. Super dojazd zwłaszcza jak ma się dużo klientów  z zagranicy bo budynek jest praktycznie przy lotnisku. 


Midam33

Napisano 09 luty 2019 - 15:24

Ostatnio rozglądałam się za biurem do wynajęcia w Krakowie i trafiłam na ofertę http://mixbiura.pl/Mają kilka powierzchni na wynajem do wyboru i szukam tylko czegoś najbardziej odpowiedniego dla siebie. Wybór nie jest prosty, bo trzeba wziąć wiele czynników pod uwagę, ale zobaczymy...


Amoniaczek2

Napisano 11 styczeń 2019 - 12:46

Moja znajoma przeprowadzała się do Krakowa z firma i na początek aby nie przerywać działalności zaaklimatyzowała się w biurze serwisowym w http://cityspace.pl/...lizacje/krakow/i stamdąd szukała na bieżąco innego biura już na stałe. Udało jej się fajne znaleźć dość blisko więc nawet z przeprowadzką nie było większego zamieszania.


elka2002

Napisano 07 styczeń 2019 - 23:50

Wątpię, żebyś znalazła idealne biuro, które spełni Twoje potrzeby. Zazwyczaj, gdy lokalizacja jest fajna, a cena przystępna, to wnętrze nam nie odpowiada. W takim przypadku trzeba przeprowadzić remont biura. Jest jeszcze inne wyjście, które oferuje TotalSec . Tutaj http://totalsec.pl jest do nich kontakt. Firma wykonuje między innymi lifting powierzchni biurowej.


Marek900

Napisano 17 sierpień 2018 - 10:41

Jeśli chodzi o teren Krakowa to warto zajrzeć na stronę https://www.herbewo.krakow.pl/. Jest tam dużo propozycji ciekawych miejsc.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)