Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano wczoraj, 12:55

Najpierw to należy wziąć pod uwagę  badania jakościowe stali na budowę, to podstawa. Badaniami tego rodzaju zajmuje się m.in. poznańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe PALAB.  My zrobiliśmy u nich te badania i spokojnie mogliśmy dalej ruszać z budową.

 


patiks

Napisano 19 czerwiec 2018 - 10:02

Jeśli jednak budowa to zdecydowanie radzimy zacząć od takiego kierunku - http://solidhale.pl/

Tzn. bierzcie pod uwagę wyłącznie firmy z doświadczeniem. Nie mogą to być wykonawcy przypadkowi.

Firma musie mieć za sobą szereg podobnych realizacji i to jest właśnie tutaj najważniejsze. 


qlavy

Napisano 18 czerwiec 2018 - 11:01

Zgadzam się z osoba powyżej - zależy to od naprawdę wielu czynników, no i przede wszystkim od nas samych. Ja do budowy zawsze używałem materiałów wysokogatunkowych i w ogóle tego nie żałuje. Przykładowo, płyta warstwowa od ALFAPANEL jest zdecydowanie bezkonkurencyjna.


mtzd

Napisano 11 czerwiec 2018 - 06:07

Nie da się tak prosto określić ile kosztuje budowa hali magazynowej, zależy to od wielu czynników:

od firmy w jakiej zamawiamy halę

od wielkości

od miejsca, w  którym montujemy

i głównie od materiału z jakiego wykonana jest hala

 

Najlepiej jest zgłosić się od razu do producenta, od siebie polecam tę firmę https://namplan.pl/- z racji tego,ze posiadają ponad 15 lat doświadczenia. 


konopkaa

Napisano 28 maj 2018 - 07:48

Firm jest wystarczająco, pytanie czy wliczyłeś w koszta cenę wykonania projektu od podstaw? 


Napisano 27 maj 2018 - 19:55

Warto też wcześniej pomyśleć o badaniach  stali na konstrukcję hali.  To warta uwagi rzecz, bo lepiej wiedzieć na czym się stoi i nie mieć później problemów z konstrukcja hali.  My zleciliśmy badanie materiałów w laboratorium PALAB z Poznania. Szybko I solidnie zajmują się sprawą. 100% profesjonalizmu.

 


Napisano 25 maj 2018 - 18:57

Polecam montaż pasm świetlnych, naprawdę świetna sprawa. Może wykonać je dla was firma matbud. com . Warto jest dopytać się o szczegóły oferty osobiście. Wykonują również różne zadaszenia, klapy dymne i wiele innych.

aronr

Napisano 23 maj 2018 - 00:05

Koszty budowy hali zależnie od jej wielkości i materiałów, które zostaną wykorzystane podczas budowy mogą się znacznie różnić. Ja budowę zleciłem firmie Commercecon, która przedstawiła mi różne możliwości i wspólnie udało wybrać się nam tą, która była dla mnie najbardziej korzystna (zależało mi na tym, aby hala została zbudowana porządnie, ale nie chciałem tracić ogromnych ilości pieniędzy na budowę – gdyby wszystko było mi jedno, zdecydowałbym się na halę murowaną). W dniu odbioru hali mogliśmy od razu rozpocząć w niej pracę, ekstra!


patiks

Napisano 17 maj 2018 - 12:45

Koszty są wysokie, ale akurat teraz sytuacja na rynku jest taka, że przed kolejnymi inwestycjami po prostu warto przeanalizować, czy czasami nie lepiej wybrać halę już wybudowaną. Jak popatrzycie po bazach JARTOM to znajdziecie naprawdę sensowne lokale, które nie wymagają żadnej specjalnej inwestycji.


rafas4

Napisano 15 maj 2018 - 11:10

Ciekawe pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zależy od rodzaju hali, miejsca budowy, jakości materiałów, na pewno nie polecam oszczędzać na tym. Warto według mnie zainwestować w dobre posadzki, które będą wytrzymałe i wygodne jeżeli chodzi o ich czyszczenie, dobrze sprawdzają się posadzki ceramiczne firmy http://prom.pl/, nie wymagają zabiegów konserwujących, gwarantują izolacje termiczną i dźwiękochłonną. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)