Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano dziś, 19:40

U nas jest hala zbudowana z prefabrykowanych elementów stalowych od Largo Hale.  Hala służy już kilka lat i wszystko jest w porządku, sama budowa  nie trwała długo, szybko się uwinęli, bardzo terminowa firma.


Napisano dziś, 18:53

Czasem warto wziąć  pod uwagę wynajem zamiast budowy. Teraz i wynajem się opłaca. My także wynajmujemy,  na Śląsku od Operis i tak jest dobrze, bo stawka jest w porządku. Mają różne hale i magazyny, można też u nich magazynować towary wymagające stałej kontroli  temperatury. W ofercie mają też przeładunek, kompletację, organizację transportu,  dlatego nam bardzo odpowiadają.


patiks

Napisano 21 wrzesień 2017 - 09:39

SOLID HALE - zdecydowanie radzę właśnie ich. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać. Ogólnie to właśnie hale stalowe są rozwiązaniem najbardziej dopasowanym pod aktualne wymagania rynku. Na spokojnie można tą techniką wybudować halę w każdej konstrukcji, każdego typu - kwestia tylko odpowiedniego projektu i rozmieszczenia. 


techno

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:43

Wszystko zależy od tego jaki chcesz mieć sprzęt w takiej hali. Na przykład maszyny do pakowania próżniowego swoje kosztują. Trzeba to wszystko policzyć.


bakarat

Napisano 31 sierpień 2017 - 18:04

Tutaj http://adamietz.pl/b...ne_wykonawstwo/ są namiary na firmę, która oferuje generalne wykonawstwo hal magazynowych. Warto się do nich zgłosić. Mają bowiem kompleksowe usługi w tym zakresie, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić.


Ond49

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:04

W zależności, czy będziesz chciał prowadzić halę magazynową, polecam systemy przywoławcze LRS Poland http://www.lrspoland.pl/. Bez tego nie wyobrażam sobie pracować w takim miejscu. :P


Napisano 27 sierpień 2017 - 12:09

Pewnie przydadzą się solidne uszczelki, szczeliwa, płyty uszczelkarskie. Dlatego zerknijcie do Uszczelki Polska, to wrocławski producent, który oferuje tez produkty innych marek. Solidna firma, wszystko co mamy od nich jest solidnej jakości.


PiterXXX

Napisano 16 sierpień 2017 - 12:32

Jak tak popatrzysz do przodu to wcale nie duży jest ten koszt budowy takiej hali. Dużo droższe jest wynajmowanie od kogoś takiej hali. Ja stawiałem jakieś 2 lata temu robiła mi to firma Solidhale i wcale tak duży koszt nie wyszedł. Na chwilę obecną już prawie wszystko mi się zwróciło wynajmuję halę innym i mam z tego jeszcze zysk

 

Dokładnie, co do kosztu to myślę, że można się jakoś rozsądnie dogadać, polecam ludzi z http://solidhale.pl/jak stawiali mi hale to można było się z wszystkim dogadać na dobrych warunkach a hala od 2 lat służy bardzo dobrze.


Napisano 07 sierpień 2017 - 22:30

Co do wyposażenia hali to często nieodzowne są sprzęty miernicze. Sprawdzonym producentem urządzeń pomiarowych jest  Precia Molen. Od lat działają u nas ich wagi, są solidne, nie psują się.


Napisano 07 sierpień 2017 - 14:09

Tak jak ktoś pisał, jednym z koniecznych kosztów jest odpowiedni system bezpieczeństwa, żeby nic nikt nie podwędził, ani, tfu tfu, nie uszkodził. Polecam ze swojej strony systemy bezpieczeństwa Konsalnet bo mają mega dobry czas reakcji i bardzo skutecznie przeciwdziałają wszelkim niebezpieczeńśtwom


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)