Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 20 luty 2018 - 21:04

Pamiętajcie, że przy takich inwestycjach zawsze największe znaczenie ma po prostu doświadczenie i profesjonalne podejście. Ktoś ma wam postawić halę magazynową, która będzie się w waszym przypadku doskonale spisywać latami i właśnie na te kwestie zwracajcie uwagę.


Oczywiście, że tak dlatego trzeba wykonawcę dokładnie sprawdzić, jego referencje oraz opinie. Ja bardzo szczegółowo sprawdziłem wszystkie informacje i ostatecznie projekt oraz wykonanie powierzyłem firmie Commercecon i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Podeszli do sprawy naprawdę profesjonalnie, brali pod uwagę wszelkie moje dyspozycje z czym nie było problemu ponieważ dopasowują projekty pod indywidualne wymagania. Szczerze mogę ich polecić

Napisano 14 luty 2018 - 01:13

Na szczęście wynajem w tych czasach jest tani, pełno jest hal na wynajęcie i to się po prostu opłaca. Sami wynajmujemy, więc doskonale to wiemy. Wynajmujemy  od Operis  z okolic Rybnika, bardzo solidna firma no i ma dobry cennik.


Milczu

Napisano 30 styczeń 2018 - 10:29

Mało informacji o cenach.

ala233

Napisano 28 styczeń 2018 - 14:10

Wszystko zależy jak ma to być hala. Jeśli szukasz wyposażenia tu znajdziesz świetne regały magazynowe i regały sklepowe


MarcinCin

Napisano 25 styczeń 2018 - 13:33

Jak budujecie, warto zainwestować w tak zwane pasma świetlne. Są coraz bardziej popularne, można wiele dobrego wyczytać o nich w Internecie. Sami posiadamy też i bardzo chwalimy. :) Montażem pasm świetnych zajmują się www.matbud.com

mleszczak

Napisano 24 styczeń 2018 - 19:04

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z firmą, która specjalizuje się w ich budowie. Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli będą znajdować się w niej przeróżne maszyny, dobrze byłoby zamontować w niej wyłącznik bezpieczeństwa, przy pomocy którego moglibyśmy szybko odciąć zasilanie. Są one oferowane chociażby przez http://www.schneider...iego-napiecia


PaveloS

Napisano 10 styczeń 2018 - 18:28

Sprawdźcie sobie firmę  Strong Steel Poland http://www.strongsteelpoland.pl/ Znajdziecie ta, dobrej jakości wyroby hutnicze, a do tego można u nich negocjować ceny i realizują nietypowe zamówienia. W 100% profesjonaliści, zamówienia realizują szybko. 


tilos

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:43

Z doświadczenia wiem, że w większości hal magazynowych używa się podestów ruchomych zwłaszcza gdy pracuje się na większych wysokościach. Taki sprzęt jak każdy inny ulega awarii a wtedy warto skorzystać z fachowej pomocy firmy http://dzwignice.pl/...odesty-ruchome/. Mają duże doświadczenie w branży, działają sprawnie i szybko.


Julek44

Napisano 02 styczeń 2018 - 15:01

Koszt budowy takiego magazynu zależy od jakości i rodzaju materiału z jakiego ma być zrobiony. Najlepiej porównaj kilka ofert i zwróć uwagę na ich realizacje, często jest to ważniejsze niż sama cena. Dodatkowo zastanów się jaki rodzaj bramy ma zabezpieczać twój magazyn. Uwzględnij to już podczas projektu, żebyś wiedział ile miejsca będzie potrzebne. Ja w swoim magazynie mam dwie bramy rolowane od Wingdoor, zajmują mało miejsca, bo zwijane są na bęben umieszczony nad bramą. Natomiast jeśli zależy ci na wysokiej izolacji lepszym rozwiązaniem będą bramy segmentowe. 


patiks

Napisano 20 grudzień 2017 - 10:48

Namiary na firmę, która zajmuje się budowaniem hal stalowych - http://solidhale.pl/

Pamiętajcie, że przy takich inwestycjach zawsze największe znaczenie ma po prostu doświadczenie i profesjonalne podejście. Ktoś ma wam postawić halę magazynową, która będzie się w waszym przypadku doskonale spisywać latami i właśnie na te kwestie zwracajcie uwagę. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)