Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aronr

Napisano 23 maj 2018 - 00:05

Koszty budowy hali zależnie od jej wielkości i materiałów, które zostaną wykorzystane podczas budowy mogą się znacznie różnić. Ja budowę zleciłem firmie Commercecon, która przedstawiła mi różne możliwości i wspólnie udało wybrać się nam tą, która była dla mnie najbardziej korzystna (zależało mi na tym, aby hala została zbudowana porządnie, ale nie chciałem tracić ogromnych ilości pieniędzy na budowę – gdyby wszystko było mi jedno, zdecydowałbym się na halę murowaną). W dniu odbioru hali mogliśmy od razu rozpocząć w niej pracę, ekstra!


patiks

Napisano 17 maj 2018 - 12:45

Koszty są wysokie, ale akurat teraz sytuacja na rynku jest taka, że przed kolejnymi inwestycjami po prostu warto przeanalizować, czy czasami nie lepiej wybrać halę już wybudowaną. Jak popatrzycie po bazach JARTOM to znajdziecie naprawdę sensowne lokale, które nie wymagają żadnej specjalnej inwestycji.


rafas4

Napisano 15 maj 2018 - 11:10

Ciekawe pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zależy od rodzaju hali, miejsca budowy, jakości materiałów, na pewno nie polecam oszczędzać na tym. Warto według mnie zainwestować w dobre posadzki, które będą wytrzymałe i wygodne jeżeli chodzi o ich czyszczenie, dobrze sprawdzają się posadzki ceramiczne firmy http://prom.pl/, nie wymagają zabiegów konserwujących, gwarantują izolacje termiczną i dźwiękochłonną. 


Napisano 09 maj 2018 - 14:39

Pytanie ile kosztuje wybudowanie hali to tak jak pytanie ile kosztuje samochód


ydzik

Napisano 04 maj 2018 - 01:01

Samo postawienie hali to nie jest aż tak wielki wydatek. Gorzej z jej wyposażeniem: rampy, podesty przemysłowe, regały, półki. Wszelkie wózki widłowe)zależne od rodzaju hali) to największy wydatek. Najlepiej zwrócić się do firmy która zajmuje się wycenami tego typu kompleksów.


luke45

Napisano 30 kwiecień 2018 - 06:47

Istotne jest odpowiednie oznakowanie takich hal, magazynów czy pobliskich robót drogowych. Na http://odkryty.net/o...znaki-konieczne można dowiedzieć się, jakie znaki na pewno będą konieczne w takim przypadku.


Napisano 25 kwiecień 2018 - 15:55

Polecam w takiej hali zrobić o pasma świetlne. My mamy od matbud.com, polecam. Duża oszczędność w energii, bo większość światła za dnia właśnie mamy w kluczowych miejscach z pasm świetlnych. Polecam poczytać na ten temat, dużo informacji na podanej wcześniej stronie.

Mobiliser

Napisano 19 kwiecień 2018 - 08:24

W zakresie wykonywania izolacji cieplnych i zimnochronnych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, wody zimnej, ciepłej wody użytkowej godni polecenia są www.izoserwis.net. Warto o tym pomyśleć przy budowie hali przemysłowej. Tu z pewnością będziecie mogli liczyć na najwyższą jakość usług. Polecam.

DariuszP

Napisano 16 kwiecień 2018 - 20:07

Solidnej jakości pojemniki magazynowe  UIC czy blaszane, skrzynie metalowe, kosze siatkowe można kupić w Palbox  spod Kalisza  http://palbox.com.pl/ Co więcej wykonują również pojemniki techniczne i magazynowe według specyfikacji klienta. Firma w porządku, szybko realizują zamówienie.


lilu21

Napisano 26 marzec 2018 - 22:44

Jeśli potrzebujecie dobrej jakości wyrobów hutniczych, to koniecznie sprawdźcie https://www.tadmet.c...e-sprzedaz.htmlMają szeroką ofertę i oferują pomoc wielu zorientowanych w temacie fachowców. Znana firma i sprawdzona firma w 3mieście.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)