Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:03

Najlepiej od dewelopera! My postawiliśmy na nowoczesność i bardzo dobrą jakość wykonania, dlatego też trafiliśmy na grupę Libra Developer sp. z o.o. – uważam, że to doskonały wybór. Polecam!


Napisano 14 maj 2018 - 08:20

Moja Malta przy Krańcowej też jest bardzo ciekawa, okna z widokiem na jeziorko maltańskie, fajne patio. No i plus, że budynek już stoi.

 


Napisano 26 kwiecień 2018 - 16:33

na osiedlu Miasteczko Wawer nowe mieszkania prezentują się swietnie. Okna z widokiem na las, duże pokoje, bardzo duze tarasy, idealne warunki dla mnie, mozna spokojnie rozlozyc sie na balkonie albo nawet zrobic impreze, okolica spokojna, dojazd do centrum idealny


Ferlenes

Napisano 19 marzec 2018 - 09:04

Najlepiej udać się do kogoś dla kogo zarzadzanie nieruchomościami to znany temat. Na pewno pomógłby coś wybrać ciekawego.


rebeccahi

Napisano 18 marzec 2018 - 07:13

Actually this is one of the most exciting games. And the site also has many different types of games you can play and feel. Thank you very much for visiting my website and wish you success. Thank you so much! |=>bloons tower defense 5

lilu21

Napisano 16 marzec 2018 - 16:16

A co sądzicie o mieszkaniach od dewelopera http://www.mondaydev...eszkania-poznanJedne z ładniejszych, jakie widziałam w Poznaniu.


Napisano 14 marzec 2018 - 17:26

Warto się wybrać na targi w weekend. Bilet kupiony online to tylko 7 zł, a w jednym miejscu poznacie oferty nie tylko deweloperów. Mnóstwo będzie też ciekawych stoisk tematycznych, atrakcje dla dzieci i nie tylko. Hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich na Głogowskiej 14 od 10 do 17 w sobotę i niedzielę.


Napisano 23 luty 2018 - 08:30

Ja preferuję tereny za miastem - nieruchomości są tańsze, a dojazdy zajmują tyle samo co mieszkając w centrum. Niedawno kupiłam mieszkanie w Swarzędzu przed agencję twój pośrednik i uważam, że był to strzał w 10! Za taką cenę o mieszkaniu w Poznaniu mogłabym tylko pomarzyć :)

Napisano 13 luty 2018 - 11:10

Ja ze swojej strony mogę polecić Ci Family House. Dobry deweloper który w ofercie ma między innymi nowe domy pod Poznaniem czy mieszkania w samym poznaniu. Ja kupiłem od nich dom w szeregowcu pomimo różnych krążących opinii jestem bardzo zadowolony. Wejdź na ich stronę www.familyhouse.pl i zobacz co mają aktualnie w ofercie.
​Pozdrawiam

Agatabiz

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:41

To zależy gdzie pracujesz, gdzie masz rodzinę, jak lubisz spędzać czas... Ja lubię okolice Cytadeli, ale dlatego, że mam psa i dużo spaceruję z nim. W zależności od tego co lubisz dobrze odezwać się do kogoś kto pomoże znaleźć Ci nieruchomość w najlepszej lokalizacji. Nam pomagał Pan Marcin z twoj-posrednik.pl - rzeczowy, zna się na poznańskim rynku.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)