Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Tosca

Napisano 01 wrzesień 2018 - 21:01

No to kosztuje tyle, co nic. Chętnie się wybiorę, bo to przecież nie tylko deweloperzy, ale i architekci, wnętrzarze, banki i wiele ciekawych ofert, z których sporo można wyciągnąć. Choćby współpracę. :)


Juras

Napisano 30 sierpień 2018 - 07:43

Warto też wybrać się na targi aby poznać oferty różnych deweloperów działających na terenie miasta. W weekend 8-9 września takie targi odbędą się na terenie poznańskiego MTP. Poczytajcie o nich więcej tu: https://www.mieszkan...kaniowe/poznan/. Bilet kupiony online kosztuje tylko 7 zł więc można się przejść.


Napisano 06 sierpień 2018 - 09:48

Jeśli lubisz klimat starych kamienic to polecam Wildę - jest blisko do centrum a jednocześnie dość spokojnie jak na tą część miasta. W tej dzielnicy są też dobre ceny nieruchomości. Mieszkania w tej lokalizacji miał w ofercie pan Wilczyński z agencji Twój Pośrednik, jeśli szukasz to polecam się z nim skontaktować.


Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:03

Najlepiej od dewelopera! My postawiliśmy na nowoczesność i bardzo dobrą jakość wykonania, dlatego też trafiliśmy na grupę Libra Developer sp. z o.o. – uważam, że to doskonały wybór. Polecam!


Napisano 14 maj 2018 - 08:20

Moja Malta przy Krańcowej też jest bardzo ciekawa, okna z widokiem na jeziorko maltańskie, fajne patio. No i plus, że budynek już stoi.

 


Napisano 26 kwiecień 2018 - 16:33

na osiedlu Miasteczko Wawer nowe mieszkania prezentują się swietnie. Okna z widokiem na las, duże pokoje, bardzo duze tarasy, idealne warunki dla mnie, mozna spokojnie rozlozyc sie na balkonie albo nawet zrobic impreze, okolica spokojna, dojazd do centrum idealny


Ferlenes

Napisano 19 marzec 2018 - 09:04

Najlepiej udać się do kogoś dla kogo zarzadzanie nieruchomościami to znany temat. Na pewno pomógłby coś wybrać ciekawego.


rebeccahi

Napisano 18 marzec 2018 - 07:13

Actually this is one of the most exciting games. And the site also has many different types of games you can play and feel. Thank you very much for visiting my website and wish you success. Thank you so much! |=>bloons tower defense 5

lilu21

Napisano 16 marzec 2018 - 16:16

A co sądzicie o mieszkaniach od dewelopera http://www.mondaydev...eszkania-poznanJedne z ładniejszych, jakie widziałam w Poznaniu.


Napisano 14 marzec 2018 - 17:26

Warto się wybrać na targi w weekend. Bilet kupiony online to tylko 7 zł, a w jednym miejscu poznacie oferty nie tylko deweloperów. Mnóstwo będzie też ciekawych stoisk tematycznych, atrakcje dla dzieci i nie tylko. Hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich na Głogowskiej 14 od 10 do 17 w sobotę i niedzielę.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)