Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dolcan - opinie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 kwiecień 2015 - 15:19

dolcan to dno pod każdym względem, tydzień po terminie w którym mieliśmy dostać klucze tj. 7.04 okazało się że prace potrwają do końca maja, traktują ludzi jak dziadów, nie polecam!!!!! banda ignorantów, mam nadzieję że nasz pozew zbiorowy zakończy ich żałosną działalność.NIE POLECAM!!!!!


Napisano 17 październik 2014 - 11:55

Witam, 
 
Moja opinia o firmie "Dolcan" w dużym skrócie: Niedotrzymywanie terminów, masakryczna obsługa klienta, nieodbieranie telefonów, oszustwo rozliczeniowe.
Nie poleciłbym dewelopera mojemu największemu wrogowi. Firma oszukuje klientów i kłamie w żywe oczy. Zwrot zaliczki związanej z zadatkowaniem mieszkania niemożliwy. Dopiero w momencie pozwu cywilnoprawnego firma oddaje tylko małą część kwoty zaliczki. Fatalna obsługa, niemożność ustalenia podstawowych parametrów mieszkania jak np. rzeczywisty metraż. 
Firma żeruje na pobieranych od klientów zaliczkach za mieszkania, bardzo utrudniając możliwość uzyskania kredytu ma mieszkanie. Zaliczki pomimo zapewnień, nie są później zwracane!!!
Obecnie jeden z najmniej uczciwych deweloperów na rynku warszawskim.

Napisano 04 wrzesień 2013 - 23:27

Dolcan

Napisano 28 sierpień 2013 - 13:02

Słyszałem dużo negatywnych opinii na temat dewelopera Dolcan. Mają korzystne ceny, ale przerażają mnie te opóźnienia w oddaniu inwestycji do użytku, czytałem gdzieś, że zdarzaŁO im się mieć pół roku opóźnienia i nie poczuwali się do odpowiedzialności.  Czy ktoś może polecić tego dewelopera?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)