Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wrocław - w której dzielnicy są tanie mieszkania?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 29 październik 2018 - 13:53

Na targach jest dobrze się rozejrzeć za mieszkaniem bo masz wielu deweloperów w jednym miejscu a do tego przebijają się w promocjach, mi się oferta Atala bardzo podobała na tych targach


chalwa

Napisano 05 październik 2018 - 18:06

Na pewno zainteresują Was targi mieszkaniowe, zobaczcie: https://www.mieszkan...aniowe/wroclaw/

To juz w najbliższy weekend, na pewno warto się wybrać, zwłaszcza, ze bilet kupiony online to tylko 7 zł


Napisano 19 marzec 2018 - 15:28

Jeśli rozważacie zakup mieszkania miejsce tez na uwadze stosowny jego odbiór. Nam w odbiorze pomagał specjalista z marekbanasiewicz. Pl. Serdecznie polecam, dzięki temu oszczędziliśmy sobie wiele nieprzyjemności i przykrych niespodzianek związanych z kupnem mieszkania.


Napisano 02 marzec 2018 - 15:29

Pomyślcie o targach mieszkaniowych, wszystkie oferty w jednym miejscu. Start już jutro o 10:00 w Hali Stulecia.

Robertson

Napisano 05 październik 2017 - 22:56

Bardzo wysoko oceniam dewelopera InwestGrupa, który ma interesującą ofertę nowych mieszkań. Dostępna jest na http://www.inwestgru...arium-ii/oferta - to bardzo dobralokalizacja, wysoki standard, świetne układy pomieszczeń, szczerze mówiąc widzę bardzo dużo plusów tego miejcsa.


enzymata

Napisano 25 sierpień 2017 - 13:54

Mieszkania nie są tanie, to fakt. Jednak gdzieś mieszkać trzeba, a we Wrocławiu akurat jest w czym wybierać. Spójrzcie chociażby na ofertę dewelopera PCG: http://pcg.pl/ - każda z inwestycji jest świetnie zaplanowana, każde mieszkanie ma doskonały, funkcjonalny układ, nie mówiąc o dobrze skomunikowanej dzielnicy. Jak szukać mieszkania, to właśnie z tym deweloperem.


Arkadiusz Kędra

Napisano 27 czerwiec 2017 - 17:05

Powiem Wam szczerze, że gdybym sam miał postawić na jakąś ofertę we Wrocławiu, najpewniej byłaby to inwestycja Rosarium Etap II http://www.inwestgru...arium-ii/oferta . Przede wszystkim pod względem cenowym oferta ta jest bardzo atrakcyjna. Ponadto młode osoby mogą skorzystać z programy MDM, więc powinna to być dodatkowa zachęta. Co zaś tyczy się samych mieszkań, przede wszystkim ich ogromną zaletą jest możliwość dowolnej adaptacji poszczególnych pomieszczeń. Ponadto lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, bowiem szybko dotrzemy stąd zarówno do kluczowych punktów miast, jak i mamy możliwość aktywnego spędzania czasu nad Odrą. Poza tym lokatorzy mogą tutaj korzystać z dwóch przestrzeni parkingowych, zadaszonych miejsc na rowery oraz wózki.


forted

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:47

Jeśli chodzi o własne cztery kąty to jako wrocławianka z wyboru myślę, że będę mogła coś doradzić :). Do Wrocka przyjechałam na studia i zakochałam się w tym mieście. Postanowiłam, że tu zostanę i na szczęście jeszcze w trakcie studiów udało mi się zyskać dobrą pracę, w której jestem do dziś. Niedawno kupiłam nowe mieszkano na osiedlu "Promenady wrocławskie". Dobrze skomunikowane osiedle, wokół tereny zielone, więc po pracy mogę albo sobie pospacerować albo pojeździć rowerem. Zainteresowanych odsyłam do tej strony - https://promenadywro...ie/etap-iv.html . Możecie sprawdzić, czy deweloper dysponuje jeszcze wolnymi lokalami. 


Snt

Napisano 19 czerwiec 2017 - 00:20

Mieszkania praktycznie w każdym mieście są absurdalnie drogie.

 

Z tym absurdalnie drogie to bym nie przesadzał, w mniejszych miejscowościach mieszkania można kupić naprawdę w bardzo przystępnej cenie. Druga sprawa, że dużo zależy czego tak właściwie się szuka bardzo fajna lokalizacja to Kryształowa 2 - http://krysztalowa2.pl/ mieszkania o różnej wielkości, a co najważniejsze dla wielu osób łapiące się pod MdM.  Druga sprawa, że pojęcie - drogie - to dość względne pojęcie, które by trzeba było bardziej sprecyzować.


Garamond

Napisano 01 czerwiec 2017 - 12:43

Mieszkania praktycznie w każdym mieście są absurdalnie drogie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)