Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Na czym polega wycena nieruchomości?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 20 maj 2020 - 11:02

Ja robiłem taką wycenę w firmie Tergo ze Szczecina i mam czarno na białym ile faktycznie moje mieszkanie jest wartę jeżeli dojdzie do sprzedaży. Kilka razy sprzedawałem mieszkanie i wiem, że taka wycena jest na wagę złota. 


Luiza82

Napisano 24 marzec 2020 - 15:40

Przy zakupie nieruchomości współpracowałam z firmą https://wycena-nieruchomosci.info/. Fachowo przeprowadzona wycena, sprawna analiza rynku i udzielenie wyczerpującej porady. Dzięki nim udało mi się wynegocjować dobrą cenę.


G0siaa

Napisano 18 marzec 2020 - 22:08

Ja także miałam spory problem z wyceną swojej nieruchomości. Zgłosiłam się do kancelarii rzeczoznawców majątkowych www.taksator.info. Wykonali dla mnie profesjonalną wycenę nieruchomości oraz gruntu. Byłam bardzo zadowolona z ich usług.


GregoryLut

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:36

Na dobre i uczciwe usługi można liczyć u https://operaty.eu/. Wycena nieruchomości przeprowadzona Pana Dariusza jest zrobiona w oparciu o wszelkie wymogi prawne. Krótki czas oczekiwania na wycenę to dodatkowy plus.


kamarek

Napisano 11 październik 2019 - 16:35

Skontaktuj się z Panem Łukaszem z http://www.stekra.pl/o-nas.html. Specjalizuje się w doradztwie technicznym, jest Rzeczoznawcą budowlanym, więc na pewno pomoże Ci w Twojej sprawie. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i muszę przyznać, że jest prawdziwym Specjalistą z krwi i kości :)


G0siaa

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:25

Kilka miesięcy temu podczas sprzedaży domu korzystałam z usług rzeczoznawcy www.taksator.info. Szybko i profesjonalnie wycenił nieruchomość, a ja bez większych problemów sprzedałam ją w interesującej mnie cenie.


nerr

Napisano 18 sierpień 2019 - 21:12

Najlepej w takiej sytuacji znaleźć innego rzeczoznawcę, który podejdzie do tematu rzetelnie, który dobrze zna rynek etc. Ze swojej strony mogę polecić http://briwyceny.pl – naprawdę profesjonaliści, ja nie miałem powodów do narzekań. 


agatazabek

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:29

U nas wyceną zajęła się firma Rödl & Partner, mają wiele biur w Polsce, także na pewno blisko Ciebie też się znajdzie. Wybrałam ich ze względu na polecenie przez znajomego i dużo pozytywnych opinii słyszałam na ich temat.


mleszczak

Napisano 21 marzec 2019 - 14:37

Ciekawie o tym piszecie...


Napisano 11 marzec 2019 - 22:11

Hmm nie ma tutaj nic skomplikowanego. U mnie wyglądało to tak, że skontaktowałem się z firmą Megam i powiedziałem że potrzebuję wyceny nieruchomości. Umówiliśmy się na spotkanie, aby uzgodnić więcej szczegółów. Skontaktowali mnie z dobrym rzeczoznawcą i długo czekać nie musiałem. Nie mam zastrzeżeń, wszystko poszło gładko i sprawnie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)