Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Na czym polega wycena nieruchomości?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kamarek

Napisano 11 październik 2019 - 16:35

Skontaktuj się z Panem Łukaszem z http://www.stekra.pl/o-nas.html. Specjalizuje się w doradztwie technicznym, jest Rzeczoznawcą budowlanym, więc na pewno pomoże Ci w Twojej sprawie. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i muszę przyznać, że jest prawdziwym Specjalistą z krwi i kości :)


G0siaa

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:25

Kilka miesięcy temu podczas sprzedaży domu korzystałam z usług rzeczoznawcy www.taksator.info. Szybko i profesjonalnie wycenił nieruchomość, a ja bez większych problemów sprzedałam ją w interesującej mnie cenie.


nerr

Napisano 18 sierpień 2019 - 21:12

Najlepej w takiej sytuacji znaleźć innego rzeczoznawcę, który podejdzie do tematu rzetelnie, który dobrze zna rynek etc. Ze swojej strony mogę polecić http://briwyceny.pl – naprawdę profesjonaliści, ja nie miałem powodów do narzekań. 


agatazabek

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:29

U nas wyceną zajęła się firma Rödl & Partner, mają wiele biur w Polsce, także na pewno blisko Ciebie też się znajdzie. Wybrałam ich ze względu na polecenie przez znajomego i dużo pozytywnych opinii słyszałam na ich temat.


mleszczak

Napisano 21 marzec 2019 - 14:37

Ciekawie o tym piszecie...


Napisano 11 marzec 2019 - 22:11

Hmm nie ma tutaj nic skomplikowanego. U mnie wyglądało to tak, że skontaktowałem się z firmą Megam i powiedziałem że potrzebuję wyceny nieruchomości. Umówiliśmy się na spotkanie, aby uzgodnić więcej szczegółów. Skontaktowali mnie z dobrym rzeczoznawcą i długo czekać nie musiałem. Nie mam zastrzeżeń, wszystko poszło gładko i sprawnie.


Franek74

Napisano 25 czerwiec 2018 - 14:50

Godnym polecenia rzeczoznawcą jest www.valia.com.pl. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz posiadaniu stosownych uprawnień świadczone usługi są na bardzo wysokim poziomie. Kompleksowa obsługa i profesjonalizm na każdym etapie.


Arniq

Napisano 11 marzec 2018 - 21:12

Dokladnie, wazne jest to, aby rzeczoznawca byl licencjonowany. Jesli chodzi o Warszawe i okolice, to firma http://pwlarix.com.plwspolpracuje z licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym z wieloletnim doświadczeniem. Jego wyceny sa stosowane do

  • uzyskania kredytów pod zastaw hipoteczny
  • podatkowych
  • ubezpieczeniowych
  • odszkodowań
  • sprzedaży

tadeuszzieba

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:33

W przypadku wycena nieruchomości komercyjnych dokonuje osoba, która posiada specjalnie uprawnienia zwane rzeczoznawca majątkowy. Wycena taka dotyczy powierzchni magazynowych, biurowców, placy składowych, manewrowych, postojowych, lokali użytkowych, centrów handlowych. Jednak w każdym z tych nieruchomości to nieruchomość o charakterze komercyjnych, a więc niemieszkalnym, która przeznaczona jest do prowadzenia działalności gospodarczej.


JKN

Napisano 09 styczeń 2018 - 17:09

Hej, a czy możecie polecić kogoś z aglomeracji śląskiej bądź okolic?

 

MTZD, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Specjalizujemy się w wycenach nieruchomości na terenie Beskidów, w szczególności powiatów Bielsko-Biała, bielskiego i żywieckiego. Więcej informacji nt. wyceny można znaleźć pod adresem: https://www.jkn.com....a-nieruchomosci

 

Pozdrawiamy serdecznie!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)