Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: oczyszczalnie przydomowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Tadek70

Napisano 13 marzec 2021 - 13:45

Wybór przydomowej oczyszczalni wymaga dokładnego przemyślenia rozmieszczenia, bo związany jest z koniecznością zachowania wymaganych przepisami minimalnych odległości od wielu elementów zagospodarowania działki. Polecam poradniki w tym zakresie na tej stronie, gdzie poza wymaganiami prawnymi, opisane są również różne typy oczyszczalni, co pomaga dokonać wyboru. 


aniolek

Napisano 11 marzec 2021 - 15:16

Temat oczyszczalni to naprawdę ciężka sprawa..


Napisano 18 listopad 2020 - 22:43

Nie ma nic lepszego niż przydomowe oczyszczalnie. Od początku wiedzieliśmy, że przy budowie domu zdecydujemy się na przydomową oczyszczalnię ścieków i tak własnie było. Z oczyszczalnią nie ma kłopotów jak z szambem a i wydatki na utrzymanie są mniejsze, co 2 tygodnie aplikujecie dawkę preparatu bakteryjnego do muszli klozetowej, a raz na 9 miesięcy wybieracie nagromadzony osad. Naszą oczyszczalnię kupiliśmy w łódzkim EKO-BIO Oczyszczalnie i mogę zdecydowanie wam ją doradzić, działa sprawnie i bezawaryjnie.


Napisano 21 październik 2020 - 19:53

Zarówno o szamba jaki i oczyszczalnie przydomowe trzeba dbać i je czyścić. Niezbędne środki wysokiej jakości można nabyć w sklepie BIOZYM. Polecam ich produkty.


luke45

Napisano 08 maj 2020 - 12:07

Lepsze oczyszczalnie niż szambo.


Ekspertcki

Napisano 26 kwiecień 2020 - 14:58

Oby więcej oczyszczalni, moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, mamy od trzech lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.


kozlowskiczeslaw1

Napisano 16 styczeń 2020 - 13:42

jeśli zdecydowałeś się na szambo przydomowe, to z pewnością przydadzą ci się odpowiednie bakterie do szamba. Z tego co słyszałem, to warto je wykorzystywać do szamb i oczyszczalni


Fizo

Napisano 27 wrzesień 2019 - 16:59

Oby więcej oczyszczalni, moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, mamy od trzech lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Który rodzaj oczyszczalni, jakie rozwiązanie wybraliście? Na stronie www jest porównanie, ale jak w praktyce to wygląda?


Drafens

Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:18

Przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków czasami taniej wychodzą niż szambo. W dodatku szybkość i łatwość montażu również skłaniałaby mnie ku oczyszczalni. Niedługo i tak będzie przymus montażu oczyszczalni więc raczej szkoda podwójnie wydawać kasę ;)


Napisano 11 lipiec 2019 - 21:57

Zgadzam się, również moim zdaniem lepiej zdecydować się na oczyszczalnię niż na szambo. Pieniądze na zakup całkiem szybko się zwrócą a dalsze wydatki będą sporo mniejsze niż na szambo. Nasza oczyszczalnia to oczyszczalnia bilogiczna EKO-BIO 4000 z Ek-Bio z Łodzi i sprawdza się znakomicie. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)