Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: inwestycje proekologiczne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Maggie134

Napisano 16 sierpień 2021 - 12:59

Fotowoltaika to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji w XXI wieku. W moim przypadku zwróciła się już po pięciu latach, a panele zamontowała mi firma https://karino.pl/ z której jestem bardzo zadowolony. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie i dostałem długą gwarancję, gdyby coś w przyszłości miało się stać. Jeżeli chciałbym w przyszłości zamontować sobie np. pompę ciepła, również skorzystam z usług tej firmy!


mancity

Napisano 03 czerwiec 2021 - 10:30

Jedną z takich inwestycji może być fotowoltaika,  dzięki https://ekofachowcy.pl/ możemy bez problemu poczytać trochę o samych instalacjach, ale również znaleźć dobrą firmę instalacyjną. Firm przybywa bardzo dużo, praktycznie z dnia na dzień, dzięki takim serwisom wybierzemy ekipę, która dobrze nam zainstaluje panele, prostownik a do tego będzie atrakcyjna cenowo.


Tymoteusz1

Napisano 01 marzec 2021 - 13:20

Najważniejsze będzie po prostu to, byście podeszli do tematu związanego z ekologią w sposób racjonalny. Przecież wcale nie trzeba robić rewolucjii, by poprawić stan naszego środowiska. Wystarczy tylko zmienić pewne aspekty w codziennych nawykach. W https://nieprzelewaj.pl/ świetnie opisane jest odpowiednie podejście do tematu marnotrawienia wody. Powinniście przeanalizować ten temat, bo to ważna rzecz.


Tomasz2

Napisano 03 sierpień 2020 - 05:55

Wszystko zależy od gminy - jeśli chcesz wiedzieć, czy są szanse na jakąś dopłatę, to przedzwoń do swojego urzędu i tam sie dopytaj. Teraz, jak się ma dom, to można dość łatwo dostać dotację na panele fotowoltaiczne, to może i dla firm coś jest. Jeśli natomiast potrzebowałbyś dobrej firmy, która zajmie się u was montażem takiej instalacji to polecam Eco Voltaika - https://ecovoltaika.eu/. Firma ma ekipę montażystów z wieloletnim stażem w branży OZE, którzy wykonali wiele różnej wielkości instalacji (zarówno dla osób indywidualnych jak i firm). Do każdej instalacji przygotowują najpierw projekt, który szczegółowo z wami omówią. Firma zajmie sie także kompleksowo dokumentacją i zgłosi mikroinstalację do Zakładu Energetycznego. Jest to solidna firma, od 10 lat zajmująca się tym zagadnieniem.


Klasowa

Napisano 31 styczeń 2020 - 21:12

Tak, często można uzyskać dotacje i wówczas nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba korzystać z tego rabatu. To pozwoli nam jeszcze szybciej uzyskać wymierne korzyści z postawienia instalacji np. fotowoltaicznej. Niektórzy postanowili nawet zrobić u siebie na podwórku farmy takie jak te opisane tutaj: https://www.hbrp.pl/...iczna/P1Eloy2Sq.


aniolek

Napisano 22 listopad 2019 - 14:02

Na pewno warto wspomnieć tutaj o instalacjach fotowoltaicznych. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Skoro mowa tutaj o inwestycjach proekologicznych  to polecam zajrzeć na stronę: https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/ - znajdziecie na niej bardzo dużo informacji na temat fotowoltaiki właśnie. Ja miałam okazję współpracować z tą firmą i jestem bardzo zadowolona. Instalacja została zainstalowana w moim gospodarstwie bardzo sprawnie i działa bez najmniejszego zarzutu.


Patka79

Napisano 29 październik 2019 - 13:16

Tak, naprościej skontaktować się z urzędem i tam się dowiadywać, bo jak się nie sprawdza takich rzeczy to się nie wie, że sporo zakupów do firmy można mieć taniej. Sprawdźsobie portal http://www.inwestycje-na-czasie.pl

tutaj masz wiele sposobów jak oszczędzać i jak dostawać tego typu zniżki czy dotacje


Anastazja55

Napisano 26 sierpień 2019 - 20:45

Czy dostaje się dotacje ? hmm myślę że tak. Trzeba tylko dobrze dopytać, jak to wygląda od strony formalnej itd.  poza tym jak już zabierasz się za takie inwestycje pomyśl też o czymś takim jak badanie hałasu Na pewno się przyda, zwłaszcza jeżeli np dana firma przeprowadza remonty, inwestycje budowlane itd.


domi.nika

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:21

Jeśli zastanawiacie się nad założeniem instalacji fotowoltaicznej to polecam artykuł https://www.8ig.pl/fotowoltaika/


Forumowicz84

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:40

Pomocą w takich inwestycjach zajmuje się również firma http://www.ekonorm.pl/ z której usług dowolnie może skorzystać każdy. Dają oni wiele możliwości i ciekawych rozwiązań, które na pewno pozwolą Wam zająć się ekologią w taki sposób, jak trzeba.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)