Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Lotnisko w Modlinie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wynajemautgdynia

Napisano 14 marzec 2019 - 17:46

Mogliby zrobić węcej połaczeń transportowych z centrum Warszawy ale ogólnie nie jest źle.


daisyy

Napisano 20 luty 2019 - 14:55

Moim zdaniem dojazd jest kiepski


Tadek42

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:42

Wybierając się w podróż samolotem oraz posiadając pojazd (samochód) warto zostawić go pod ochroną zewnętrznej firmy czyli np. Parkingu. Oczywiście korzystanie z usług parkingów wiąże się z pewnymi kosztami, które jednak trzeba opłacić, ale takie "poświęcenie" coś daje. Z mojej strony polecam https://www.parkingpodwiatrakiem.pl/


mirq

Napisano 24 lipiec 2018 - 18:14

Dojazd na lotnisko Modlin tylko własnym samochodem. Wybieram sprawdzony parking modlin który ma dobre opinie https://solidparking.plwarto wcześniej zarezerwować termin.

konopkaa

Napisano 28 maj 2018 - 07:44

Widzimy się na lotnisku w Radomiu! 


trwały

Napisano 21 marzec 2018 - 17:26

Czy naprawili juz windy na peronach dworca kolejowego? Z dużym bagażem wchodzenie i schodzenie z kładki nad peronami - porażka!!!

 

Dlatego preferuję dojazd własnym samochodem, ewentualnie proszę kogoś żeby mnie podwiózł. O innych alternatywnych sposobach dojazdu na lotnisko w Modlinie przeczytasz w artykule:

http://warszawa.nasz...rt,t,id,tm.html

Jeśli chodzi o sam parking, to za pozostawienie samochodu na jeden dzień płacisz 35 złotych, za dwa dni 45, natomiast parkowanie długoterminowe opłaca się najbardziej 10-14 dni to koszt 110 złotych, każdy kolejny dzień to tylko 5 złotych więcej. 


Wiśnicki

Napisano 21 marzec 2018 - 10:35

Latałem wiele razy z tego lotniska i dla mnie lotnisko jak lotnisko. NIe rózni się od wielu innych lotnisk w Polsce. Nawet nie zwrócilem uwagi na to jak to lotnisko wygląda. 

 

Problemem jest jedynie transport na nie ponieważ nie jest tak blisko. Jednak jak trzeba i jak bilet jest tani to się dojedzie


mleszczak

Napisano 20 marzec 2018 - 20:31

Jaki parking polecilibyście mi nieopodal Lotniska Chopina? Sam, skłaniam się do skorzystania z oferty https://www.parking-lotnisko.pl/ gdyż oferuje transfer z i na lotnisko, a na tym bardzo mi zależy. Mimo że znajduje się w niedalekiej odległości, nie chciałbym wzywać taksówki, czy iść na piechotę z tymi tobołami...


helbro1

Napisano 19 marzec 2018 - 12:06

Chyba przy Modlinie powstał niedawno jakiś nowy parking http://www.parking-modlin62.pl czy ktoś już może korzystał ?


Napisano 07 luty 2018 - 14:44

Do Modlina mi nie po drodze, z resztą infrastrukturą Okęciu nie dorównuje. Na wakacje z Chopina z tui enterem z reguły latam, bo tam mam najlepszy dojazd, sklepy, restauracje itp. więc nawet jak trzeba poczekać to człowiek ma się gdzie podziać.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)