Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Polska Piłka Nożna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

rafon

Napisano 06 kwiecień 2020 - 08:56

Moim zdaniem piłka nożna w naszym kraju ma się całkiem dobrze. Mamy dużo młodych zawodników, którzy według mnie jeszcze sporo "namieszają". Swoją drogą wiecie jak obstawiać mecze piłki nożnej i gdzie najlepiej to robić? Ostatnio mam trochę wolnego czasu i pomyślałem, że może warto zwiększyć czasem sportowe emocje podczas oglądania meczów w TV :D 


enzymata

Napisano 30 marzec 2018 - 21:47

Niestety, jest znacznie gorzej. Mimo to mam sentyment i kibicuję polskiej reprezentacji.


umberto

Napisano 08 marzec 2018 - 07:14

Z Hiszpanii, Niemiec, Anglii czy Włoch do Ligii Mistrzów awansują aż po 4 drużyny. U nas jest z tym znacznie gorzej, bo mistrz kraju musi przejść przez aż dwa etapy eliminacji. Nie powinno tak być moim zdaniem. Mistrz powinien mieć automatycznie awans do Ligii Mistrzów, ale jest jakiś skomplikowany algorytm który tym rządzi i trudno go przeskoczyć.

Ostatnie kilka lat to dominacja Legii Warszawa, ale coś zaczyna pękać, bo Jagiellonia w Świetnym stylu wygrała ostatnio w Warszawie. Na https://www.kibice.net/ekstraklasa/wrzucam aktualną tabelę i terminarz. No ciekawe rzeczy będą się działy moim zdaniem.


alf

Napisano 07 marzec 2018 - 07:01

Jak oceniacie stan polskiej piłki nożnej na tle Europy?

Przyglądając się trochę bliżej, to w zasadzie nie ma w Europie tak dużego kraju jak Polska, którego drużyny regularnie nie grałyby w Lidze Mistrzów czy chociażby w Pucharze UEFA.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)