Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: ortodonta Warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

chalwa

Napisano 31 marzec 2020 - 17:05

Villa Nova na Przyczółkowej, to klinika stomatologiczna, ortodoncją też się zajmują. Mają bardzo dobrych specjalistów i świetne podejście do pacjentów, chodzę tam z dziećmi.


Napisano 26 marzec 2020 - 17:30

ja chodzę od jakiegoś czasu do Centrum Demed - bardzo fajni lekarze, dobrze leczą, moje zęby są coraz ładniejsze. jestem bardzo zadowolona z tej opieki 


widna33

Napisano 25 marzec 2020 - 17:54

Ja jestem pacjentką dr Borzymowskiej-Sawickiej (Rock Your Smile) i mogę szczerze polecic. Bardzo kompetentna osoba, leczenie idzie do przodu, zmiany powoli stają się rzeczywistością :) Co więcej, też zakładałam aparat jako osoba dorosła :) 


Napisano 03 marzec 2020 - 12:50

Moje dzieci chodzą do Varsovia Dental. Leczymy się całą rodziną, polecam :)

Liszka81

Napisano 27 luty 2020 - 23:39

A raczej ortodontę :) Jeśli o leczeniu ortodontycznym mowa... I fakt, aparaty zakładają sobie ludzie w każdym niemal wieku. Nie jest to w żadnym wypadku wstydliwe. Ja chodzę do Rock Your Smile w Wawie i tam na korytarzu wiele widać osób 30+, 40+ a nawet 50+, które dbają o swój zgryz i go poprawiają poprzez leczenie właśnie :) Wręcz uważam, że dbanie o piękny uśmiech jest modne.


pepke

Napisano 11 luty 2020 - 07:13

Aparat ortodontyczny mozna założyć sobie w każdym wieku.... Nie jest prawdą, ze jedynie osoby młode moga go nosić. Mogą go nosić z powodzeniem również osoby po ukończeniu 30 roku życia. Sam zakładałem sobie aparat w wieku 32 lat bo miałem spory kompleks ale wcześniej miałem wiele wydatków innego rodzaju, które na ten aparat nie pozwalały.

https://i-zdrowie.pl...i-estetycznymi/

 

Na stronie jest opisane. 

 

Powinniście tylko znaleźć sobie odpowiedniego stomatologa. 


grusz87

Napisano 27 grudzień 2019 - 19:48

Również chodzę do Rock Your Smile, ale do dr Borzymowskiej-Sawickiej :) W Wawie jest kilka placówek Rock Your Smile, chyba w sumie 3? W każdym razie wg mnie nie bez przyczyny mają tak dobre opinie wśród pacjentów, klinika jest super, jeśli chodzi o poziom zatrudnianego personelu, ale też jeśli chodzi o wybór metod leczenia, różne aparaty, no i samą organizację leczenia - bardzo mi odpowiada przejrzystość co do czasu i kosztów leczenia, wg mnie to dla pacjentów bardzo ważne. 


amelia7878

Napisano 29 listopad 2019 - 15:01

Rock Your Smile :) Ja chodzę do dr Teodorczyk, bardzo dobra specjalistka, miła i pomocna osoba :) Z zaangażowaniem podchodzi do leczenia, naprawdę jestem zadowolona z wyboru centrum ortodontycznego i pani doktor :) 


kazik-kazik

Napisano 20 listopad 2019 - 12:13

na twoim miejscu to bym poszukał ortodonty w bazie stomatologów na https://www.dostomatologa.pl/ - dużo specjalistów, różne lokalizacje, do tego możesz sobie od razu bezpośrednio poczytać opinie o konkretnym lekarzu :)


kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 19:45

Też uważam, że najlepiej jest pójść do kilku osób i na tej podstawie podjąć leczenie. Teraz jest tyle możliwości, że naprawdę można wybierać. Osobiście postawiłam na Rock Your Smile, przekonali mnie do siebie już po pierwszej wizycie :) Z panią doktor znalazłyśmy szybko wspólny język, myślę że to ważne aby się dogadywać. Tak że zdecydowanie jestem zadowolona z wyboru, a każda zmiana w uśmiechu cieszy i przybliża do efektu finalnego :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)